Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Plejka 3 szybko traci na wartości, oraz bądź co bądź psują się, i tych starych bym nie brał jeśli pieniądze w pocie czoła zebrane. Myślę że jeszcze będzie rewizja jak w 90004 ps2 :D

Coś facet długo się nie odzywa, mam nadzieje że nie zostałem przelicytowany. :)

Nuka.Elektronika to elektronika.Zawsze będzie się psuła ;)
Link to post
Share on other sites

Ale wolę myśleć jak dziecko. Żeby zrobili technologię zintegrowanego układu w 32 nm , będzie mniejszy koszt produkcji itd.

Na allegro jak jest uszkodzona, to jeszcze się nie spotkałem żeby nie o napęd chodziło. A taką to nawet za 350 zł. można wyrwać. Cóż, może przesadzam z tą awaryjnością. ;)

Link to post
Share on other sites

No to cyknij jakieś ładne zdjęcia jak możesz, to je wstawimy do pierwszego posta jako że o Slim jest tylko recenzja, to można chociaż 1 zdjęcie na głównej wstawić z profilu. A w co jeszcze grasz/masz ? To może najpierw dema posprawdzasz ? Jak masz neta szybkiego to ustaw z 5 na liście i na wieczór odpal konsole to ci ściągnie , a po robocie przetestujesz :P może gow, resistance ? :D

U2 fajne ?

Link to post
Share on other sites

Dema to ściagałem wczoraj bo wolne i dziś przed robotą.

Gow III -przeszedłem(demo z 2009 ale... i tak super)

Unreachetd 2-przeszedłem

Killzone 2-przeszedłem(opad szczęki ale mogło by być troszke szybsze)

Motorstorm-ogarne(miodne i graficznie mega)

Mam tego już z 30 sztuk jak chcesz więcej informacji to napisz może na gg bo tu nie wiem czy każdy ma ochote moją opinie czytać:P 4953394

 

Jutro przyjeżdza kurier z clankiem i wipoutem fury:D

 

A posiadam puki co reistance 2:)

 

U2 jak film interaktywny. Rzekł bym że gra ładniej wygląda niż filmiki w niej zawarte. Ekran mam duży więc wiem co mówie :D

Link to post
Share on other sites

No kolo 10 będzie kurier. Dlaczego mi zazdrościsz? Ja miałem dość słuchania że crysis ładniejszy(najładniejszy) od U2. Że killzone nie jest takie fajne i że gow chodzi tylko w 720p :D Więc kupilem

 

Co do wipout'a to napalony jestem konkretnie bo na psx i ps2 to naprawdę gra miała powera. A tu mamy 1080/720 dynamicznie przeliczane zależnie od sytuacji na torze. Myślę że przy tej prędkości i tak tego nikt nie zauważy.

 

Trochę przejeba*e z tymi exlusive'ami na ps3 bo potrafiłem podziwiać grafikę zamiast grać... hehe

 

Co do slima to jest cichy. Ostatnio chodził 15-4 w nocy i od 9 rano do 16 i żyje. Żadnego zawiasa więc mogę uznać że solidny jest. Owszem grzeje się grzeje ale urok wbudowanego zasilacza;] Dysk cichutko połyka dema :P

 

Przy GT5 biorę urlop i nie ma mnie tydzień dla świata. Znikam z mapy xD

 

Zapomniał bym....

"Pracownica działu PR firmy 2K Games, posługująca się na oficjalnych forach pseudonimem 2K Elizabeth, skierowała do graczy oficjalne oświadczenie firmy w sprawie różnic wizualnych w wersjach demo Mafii II.

 

"Kiedy pracowaliśmy nad grą Mafia II, optymalizowaliśmy ją odpowiednio dla wszystkich trzech platform, na których miała być wydana, aby upewnić się, by najistotniejsza wartość gry została oddana na nich jak najlepiej. W związku z tym istnieją pewne różnice pomiędzy platformami. Jeśli chodzi o wersję dla PS3, chciałabym wyjaśnić kilka przedstawionych przez was wątpliwości: nie ma bardzo szczegółowo zrobionej trawy czy dużych kałuż krwi, ruch ubrań jest mniej zauważalny niż, przykładowo, w wersji PC [...] wizualna jakość dema jest zgodna z tym, co zaoferuje pełna wersja."

Link to post
Share on other sites

Ja podobnie się bawiłem, tylko że na PSP... Wiem, wiem, że grafika nie jest w HD , ale jak na przenośkę ta konsola powala, a perełki jak god of war , motorstorm, lbp, SW:FU, są tak świetne, że praktycznie nie chcę mi się grać na PC. Do tego Fifa, na tym małym urządzeniu do Fifa 11 była zawsze lepsza. ;)

Link to post
Share on other sites

Co ty się przejmujesz ;) Siła PS3 tkwi w ich wewnętrznych studiach , Santa Monica, ci do LBP , nazwy zapomniałem, coś jak molekuła, ekskluziwy , jak choćby U2 czy gow3. Wtedy grafika na czarnulce oszałamia, natomiast na mulitplatformowych wygląda to co najwyżej dobrze w porównaniu z PC i Xbox 360

Link to post
Share on other sites

co do mafi to niestety po raz kolejny okazuje się ze dalej sa problemy z programowaniem ps3. dobrze że chociaż valve już się nauczyło(podobno portal2 ma być najładniejszą konsolową wersją).

a teraz kilka screenów z gt5. MUSICIE TO ZOBACZYĆ! ;)

 

http://gthq.nl/images/stories/GT5/screenshots_gc/Salzburg_RedbullHangar7_LamborghiniMiuraP400BertonePrototype_B.png

 

http://gthq.nl/images/stories/GT5/screenshots_gc/JAGUAR_XJ13_02.jpg

 

http://gthq.nl/images/stories/GT5/screenshots_gc/FERRARI_330P4_67_JAGUAR_XJ13_66_Ford_GT40markIVRaceCar_01.jpg

 

http://gthq.nl/images/stories/GT5/screenshots_gc/FERRARI_330P4_67__01.jpg

 

http://i37.tinypic.com/2qu3hbl.jpg

 

aż ciężko mi uwierzyć ze to z gry :D:menda:

http://gthq.nl/images/stories/GT5/screenshots_gc/Salzburg_RedbullHangar7_LamborghiniMiuraP400BertonePrototype_C.png

 

samochody chyba są robione od razu pod gt6/7 na ps4

Link to post
Share on other sites

Wulfen... niech wątpią w gt5 ale i tak będzie pro:)

 

Mam kilka spraw. Istnieje taka strona bo kiedys na niej byłem gdzie jest swego rodziaju giełda i mozna sie wymieniac grami. Chciałbym adres jak ktoś zna.

 

Druga sprawa chciałbym osiądnać D0D na streamingu czy jak sie to tam zwie w kazdym razie przez magiczny program komp>ps3. Nie chce mi się na ampiltunerze pojawic i jestem w kropce. W grach normalnie D0D lub dts.

 

Prosił bym o pomoc. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Widziałem trochę GT5 .... wszystko pięknie, być może będzie to taka sama sytuacja jak z demem god of war, gdzie bazował na starym silniku, a w finalnej wersji odkryto dużą przepaść pomiędzy xboxem a PS3. Myślę że będzie to piękna gra, vide GT4 na staruteńkim PS2.

Ogólnie jest elegancko.

 

A ja mam pytanie: czy ktoś może umieścić zdjęcie konsoli z widocznymi diodami na ciemnym tle ? Takie 1 zdjęcie, sam efekt diod, które zawsze były fajne. Nie mam PS3 więc niech ktoś wrzuci. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...