Skocz do zawartości

Pokropkowane tekstury w grach


Recommended Posts

cdi.png

 

 

Intel i7 8700

RTX 2070 super gigabyte

gigabyte z390 gaming x

ram 2x8gb hyper x predator rgb 3200mhz cl 16 18 18

Zasilacz SilentiumPC Supremo FM2 Gold 750W

 

 

wcześniej miałem gtx 1070 i zasilacz Corsair vs 550 i było to samo nawet jak złożyłem nowy zasilacz silentium pc do tego gtx tez się nic nie zmieniło.

A druga sprawa to jak włączam komputer to gdy włącza się podświetlenie w myszce i klawiaturze to słychać w słuchawkach tak jak by takie załączenie prądu do USB(nie wiem jak to opisać).

Edytowane przez guma993
Link to post
Share on other sites

Do rtx uzywam DP

A do podłączenia integry HDMI.

Wczoraj pod obciążeniem karty graficznej, piszczała,skrzeczala płyta główna chyba ( np zmieniałem zakladki w menu gry dzwiek sie zmienial z przejściem zakladki, tak samo w grze jak w cos uderzylem samochodem to tez dzwiek sie zmieniał.) i po chwili dostałem blue screen.

Kod PAGE FAULT IN NONPAGED AREA plik ntoskrnl.exe

Edytowane przez guma993
Link to post
Share on other sites

Skoro na dwóch płytach głównych są te problemy, tak samo z kartami grafiki i zasilaczami to bym powiedziała, że to z prockiem coś musi być nie tak. A skoro kupiłeś go jako używanego to mógł zostać sprzedany właśnie z powodu tego problemu.

Link to post
Share on other sites

 

 

co do procesora to nie jestem pewnie bo kupowałem go jak by używanego i może coś z nim być ? da się to jakoś sprawdzić?
Za nim podejmuje się decyzję o wymianie podzespołów to powinna być wykonana w miarę możliwości oprogramowania dokładna analiza. Tu nawet nie mamy odczytów parametrów pracy PC z HWiNFO. Na początek uruchom Intel Processor Diagnostic Tool potem masz do dyspozycji OCCT, LinX, IntelBurnTestV2 czy CINEBENCH R15.

@BlackCoffe

W procesorach intel nie ma nóżek, a są piny w socket.

 

Ale raczej płyta do wymiany.
Zabrakło porady typu - Wymień PC powinno pomóc.
Link to post
Share on other sites

@lonialomax

Pomagałam na innym forum userowi, który miał AMD i stąd mi się pomyliło. 

 

 

 

Zabrakło porady typu - Wymień PC powinno pomóc.

Zanim coś takiego radzę najpierw mówię by komputer wywalić przez okno. 


Testy syntetyczne  nie zawsze pokazują gdzie są problemy. Mój laptop jest tego najlepszym przypadkiem.

Link to post
Share on other sites

Te dźwięki było słychać przez wbudowana kartę w słuchawkach hyper x Cloud 2, jak podłącza bez niej wszystko jest ok . Będę w domu to podam wszystkie screeny

Chyba to bardzo powszechny problem i z tego co zauważyłem nikt jeszcze sobie z nim nie poradził.

 

Edytowane przez guma993
Link to post
Share on other sites

Jeśli masz problemy takiego typu jak na tych filmach na YT, to jestem mocno zdziwiony, że jeszcze nikt Ci tego nie zaproponował.

 

Prawy przycisk myszy na pulpit -> Panel sterowania NVIDIA -> Ustawienia 3D -> Wyreguluj ustawienia obrazu, korzystając z podglądu -> Użyj ustawień aplikacji 3D/Stosuj preferencje użytkownika, podkreślając: Jakość (spróbuj te dwie opcje)

 

Jeśli chodzi o te "problemy graficzne" to przecież od razu widać, że to problem z LOD (czyli problem software'owy).

Link to post
Share on other sites

dzisiaj ogladałem filmik na yt i rzucilo mi sie w oko ze jak zmniejsze okno przegladarki i video nie jest na pełen ekran to tez sie robią dziwne krawedzie poszarpane, jeszcze na innych filmikach brzyszczace( brzydkie, niedokładne) (oczy błyszczą, koszula też dziwnie migocze)

 

77777.png

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...