Skocz do zawartości

Jaki Radeon RX 5700 XT ?


Recommended Posts

Witam,

Po wielu namysłach stwierdziłem że wybiorę kartę czerwonych, tylko nie wiem jaki model wybrać,

zastanawiałem się nad "PowerColor Radeon RX 5700 XT Red Devil 8GB GDDR6" jednak nie wiem czy to najlepsza opcja, ma ktoś jakąś poradę na ten temat ? Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Red Devil > Nitro+ > Pulse > ewentualnie Gaming X od MSI. Gigabyte gaming OC niestety jest głośny (i nie jest to 1-2 dB względem Pusla jak to sugeruje większość kijowych testów).

 

Przy PowerColore jest jedno ALE, które się rzadko wspomina: oni nie mają serwisu w Europie. Oczywiście, jak coś padnie i oddajemy na rękojmię to niech się sklep martwi, ale gdybyśmy jednak chcieli ponownie sprawnie PowerColora to - o ile sklep nie da nam z automatu nowej sztuki na podmianke - to karta leci do Wolnej Republiki Chińskiej (Tajwan) i dopiero tam ma producent bodajże trzy tygodnie na naprawę). 

 

Sapphire Pulse ma za to jeden plus, który też nie jest często wspominany: ta karta jest zauważalnie krótsza od reszty.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja się jeszcze podepnę pod pytanie. Czy ktoś miał tu może red dragona? Czy jest duża różnica do red devila? Pytam bo pod koniec roku przymierzam się do przesiadki na RDNA2. Ostatnie moje karty to w kolejności: asus gtx 660 directcu oc, msi gtx 970 gaming i aktualnie sapphire rx 580 nitro+. Także wszystkie raczej z topki i rozpieściły mnie swoją cichą pracą. Zastanawiam się czy przejście na jakiś model ze średniej półki np. red dragon czy pulse będzie mocno odczuwalne. Wiem że jest masa testów w sieci ale nic nie zastąpi subiektywnej opinii od codziennego użytkownika ;) Power Color mnie szczególnie kusi bo nie miałem jeszcze karty od tego producenta a czytałem dużo dobrych rzeczy o nich.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...