Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Ustawienia na lepsze pozycjonowanie w ISK HP2011?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 -Wolfie-

-Wolfie-
  • Zawodowiec

• 131 postów

Napisano 10 maj 2020 - 15:09

Witam. Nabylem ostatnio ISK HP2011 jako tansze zamienniki cloudow i na popularnej stronie o audio pisali ze pozycjnowanie jest calkiem dobre. Podczas sluchania muzyki nie moge sie przyczepic do brzmienia, sa bardzo ok. Jesli jednak chodzi o aspekt dla ktorego glownie go kupilem to jestem na ten moment troche zawiedziony. Kroki w CS:GO bardzo sie zlewaja i ciezko okreslic gdzie jest przeciwnik. Kiedys mialem teoretycznie gorsze sluchawki a lepiej wszystko slyszalem. Czy sa jakies ustawienia/EQ ktore powinienem pozmieniac? Z gory bardzo dziekuje za pomoc, poniewaz zastanawiam sie czy nawet ich nie zwrocic :( Podpiete pod integre ALC 1220, test na tej 'dobrej stronie od audio' :D mowil, ze wlasnie na tej ingerze graly lepiej niz na taniej karcie dzwiekowej, wiec jestem ciut zmiesznany.

• 0

#2 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7700 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 10 maj 2020 - 16:13

Zobacz czy masz włączony ten syfiasty emulacji system dźwięku przestrzennego w ustawieniach audio CS GO na słuchawkach.

• 1

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 -Wolfie-

-Wolfie-
  • Autor tematu
  • Zawodowiec

• 131 postów

Napisano 10 maj 2020 - 16:42

Zobacz czy masz włączony ten syfiasty emulacji system dźwięku przestrzennego w ustawieniach audio CS GO na słuchawkach.

Jest zaznaczone, probowalem rozne ustawienia samego dzwieku komendami ale tez niezbyt cos dalo. Dzwiek tak naprawde dzieli sie tylko na prawa i lewa strone, ale ciezko mi powiedziec czy ktos jest z przodu z lewej czy z tylnej lewej :D

• 0

#4 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7700 postów

Napisano 10 maj 2020 - 18:32

Wyłącz jak coś,bo to pogarsza pozycjonowanie.Zobacz tez w ustawieniach integry czy Ci się coś nie włączyło. 

• 1

Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#5 -Wolfie-

-Wolfie-
  • Autor tematu
  • Zawodowiec

• 131 postów

Napisano 11 maj 2020 - 15:47

Wyłącz jak coś,bo to pogarsza pozycjonowanie.Zobacz tez w ustawieniach integry czy Ci się coś nie włączyło. 

dzieki za rade, sprobuje pograc troche bez i zobaczymy jak bedzie

swoja droga propo driverow do realteka zadne nie maja Realtek Menagera, nie wiem czemu ale mimo instalowania nowych sterow nie ma takiego programu? Wiesz cos na ten temat? (Win 10 64 bit)

dzieki za rade, sprobuje pograc troche bez i zobaczymy jak bedzie

swoja droga propo driverow do realteka zadne nie maja Realtek Menagera, nie wiem czemu ale mimo instalowania nowych sterow nie ma takiego programu? Wiesz cos na ten temat? (Win 10 64 bit)

Faktycznie bez tego systemu slysze lepiej, ale nadal, sa jaikes opcje w CSie/windowsie ktore warto tweaknąć dla najlepszej czystosci krokow?

• 0

#6 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7700 postów

Napisano 11 maj 2020 - 17:26

najlepszej czystosci krokow

Podbij średnie i wysokie tony w Equalizerze.

• 0

#7 -Wolfie-

-Wolfie-
  • Autor tematu
  • Zawodowiec

• 131 postów

Napisano 11 maj 2020 - 17:50

Podbij średnie i wysokie tony w Equalizerze.

A jakis konkretny program do tego (za free najlepiej :) )? Jak mowilem mam problemy bo nigdzie nie ma mojego Realtek HD Audio Menagera.

• 0

#8 MariuszB35PL

MariuszB35PL
  • Nałogowiec

• 1633 postów

Napisano 11 maj 2020 - 19:30

Sprawdź w sklepie win 10. Tam są różne aplikacje. Do zintegrowanej karty dźwiękowej również. Czasem się wgra z automatu czasem nie.

Użytkownik MariuszB35PL edytował ten post 11 maj 2020 - 19:36

• 1

#9 Karister

Karister
  • Dyskutant

• 184 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 11 maj 2020 - 20:43

Jak Windows, to APO EQ.

• 2

PC: 6700K; GTX 1080Ti; 32GB DDR4 3000MHz -> Philips 32" 4K IPS
Laptop: Mac Book Pro 2016 16" & Mac Book Pro 2019 16"
Audio: Roon Server @ NUC8i3BEK in Akasa Turing: 1) HiFiBerry Digi+ Pro -> RME ADI-2 DAC FS -> HiFiMAN Arya | 2) HiFiBerry Dac+ Pro  -> Marantz PM8006 -> Focal Aria 926 | 3) iBasso DX160 -> Meze Empyrean

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych