Skocz do zawartości

Najlepsze złączki 10/16 + ewentualne przelotki, przedłużki, kąty to?


Recommended Posts

Powolutku kompletuję nowy zestawik. Zostało jeszcze ogarnąć kilka części pod LC. Hardware powiedzmy że już cały jest.
Plan jest taki że przerzucę parę gratów ze starej budy do nowej... i zajmę się ogarnięciem nowej pętli chłodzenia.
Wszystko chcę puścić na gumowym czarnym wężu 10/16 (EK Water Blocks EK-Tube ZMT Matte Black 9.5/15.9mm).

Będę potrzebował do niego złączek różnego rodzaju bo te co mam od Koolance nie wystarczą a poza tym znaleźć coś od nich (uzupełnienie braków) graniczy z cudem. Musze przerzucić się na inną firmę. I teraz pytanie, JAKĄ?

Co warto kupić jeśli chodzi o złączki?

Link to post
Share on other sites

Mam na uwadzę Alphacool.

Przyznam że również przemawiają do mnie Barrow i EK.

Z tej trójcy, porządna firma, która nie ma problemów z działaniem złączek, uszkodzeniami, pęknięciami, kapaniem czy ch*lera wie czym tam jeszcze...?

PS Nie onanizuje się przy custom loopie, aby nie było że to musi mieć +10 do... 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli twój układ nie będzie odpowiednio wydajny i pozwolisz sobie na wyższe temperatury jak 40 to daroj sobie tanie adaptery obrotowe bo temperatura wypaczy gumowe uszczelki i tak samo ek jak i ac będą się obracać jak śmigło samolotu

Złączki proste możesz wziąć najtańsze tam to tylko można ją połamać :P

Obrotowe Barrow i będzie dobrze

 

Bardzo już długo używam Barrow i jest m Bardzo zadowolony

Montuje tylko Barrow swoim klientom i oni też są zadowoleni :)

 

Edytowane przez tomasz1987
Link to post
Share on other sites

Alphacool to sobie odpuść złączki, adaptery są ok. Jak chcesz względnie tanio i bardzo dobrze to wybierz barrow-a a nie będziesz żałować. Co do ekwb to jeszcze te stare z kolorowymi nakrętkami były ok, ta ich najnowasza seria to dla mnie porażka, rurka wchodzi ciasno a mimo to po skręceniu bez większego problemu mogłem wyciągnąć rurkę ze złączki 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...