Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

PC z Windows 10 nie widzi mojej sieci Wifi

Wifi internet połączyć problem windows 10

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dyzman

Dyzman
  • Amator

• 25 postów

Napisano 16 grudzień 2019 - 22:18

Witam, od dwóch dni, mój komputer nie widzi mojej sieci wifi, z którą powinien łączyć się automatycznie za to inne sieci wyszukuje bez problemu, co ciekawsze inne urządzenia w moim domu czyli smartphony mój i rodzicow, oraz ich laptop z automatu łączą się z naszą siecią. Nawet udostępniając hot-spot z telefonu przez wifi nie ma szans aby się połączyć, natomiast po połączeniu telefonu kablem z pc ten po kilku minutach łączy się z pc, pokazując pełen zasięg, niestety jakiekolwiek próby otworzenia strony internetowej powodują zerwanie połączenia. Dodam, że za każdym razem gdy telefon uda się połączyć z komputerem na liście do wyboru pojawia się coś pod nazwą sieć ukryta ale nie jestem w stanie się z nią również połączyć.
  • 0

#2 lonialomax

lonialomax
  • Maniak

• 4202 postów

Napisano 16 grudzień 2019 - 22:27

Jaki komputer i przez jaką kartę sieciową się łączy z ruterem?

• 0

Mobo:  Z370 Aorus Gaming 7 - CPU: i5 9600k@4.8GHz - RAM:16GB  G Skill SniperX F4-3600 C19-8GSXKB - Grafika: GTX 1070 Extreme - Zasilacz: Corsair RM550x - Obudowa Zalman Z3 Plus

#3 Dyzman

Dyzman
  • Autor tematu
  • Amator

• 25 postów

Napisano 16 grudzień 2019 - 22:37

Komputer stacjonarny, karta to Realtek RTL8188EU
  • 0

#4 lonialomax

lonialomax
  • Maniak

• 4202 postów

Napisano 17 grudzień 2019 - 00:19

W sieci widzę jest z tą kartą trochę problemów. Proponuję usunięcie z systemu sterowników z poziomu Menedżera urządzeń z zaznaczoną opcją Usuń oprogramowanie sterownika. Wysuń adapter karty i uruchom PC ponownie. Dla pewności uruchom CCleaner i wyczyść rejestr. Zamontuj adapter i zainstaluj najnowszy sterownik.

• 0

Mobo:  Z370 Aorus Gaming 7 - CPU: i5 9600k@4.8GHz - RAM:16GB  G Skill SniperX F4-3600 C19-8GSXKB - Grafika: GTX 1070 Extreme - Zasilacz: Corsair RM550x - Obudowa Zalman Z3 Plus

#5 Dyzman

Dyzman
  • Autor tematu
  • Amator

• 25 postów

Napisano 17 grudzień 2019 - 23:27

Wlasnie odpalilem pc i problem naprawił się sam
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wifi, internet, połączyć, problem, windows 10

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych