Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

CSGO - Porady dla nowych graczy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 priestos

priestos
  • Amator

• 36 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 23:04

Poradnik służy pomocą dla nowych graczy i do nich jest skierowany. Jeśli zakupiłeś go i masz zastrzeżenia zapraszam na mój email. Tam możesz je złożyć.

Zwroty nie będą akceptowane bez logicznego wyjaśnienia.

Zaczynasz przygodę z grą Counter Strike Global Offensive ? Ten poradnik jest dla Ciebie ! Dzięki niemu zdobędziesz wiedzę na temat wielu aspektów gry. Na początku napiszę parę zmianek o mnie. Mam na imię Piotrek mam 29 lat w kantera gram od wersji 1.5, zaczynając moją przygodę w kafejce jak wielu starszych wyjadaczy. W CSGO gram od początku bety od 2012 roku. Mimo, że nie jestem pro gamerem mam duże doświadczenie w grze i chciałbym się nim podzielić z nowymi graczami.

Jest to 1 część poradnika. Nie ma w nim nic kopiowanego. Są to moje słowa skierowane do osób, które dopiero zaczynają przygodę.

Ważne :

Poradnik jest napisany przeze mnie. Zabraniam kopiowania i udostępniania go bez mojej wiedzy i zgody.

Jest też on napisany tylko przeze mnie. Nie będzie on długi. Postaram się w nim wyjaśnić jak dobrze grać. Jak sprawić by movement stał się dobry a aim jak najdoskonalszy.

Masz pytania napisz na mój email : p.koscien23@interia.pl odpowiem jak najszybciej na każde zadane pytanie.

Poradnik jest wysyłany na email w formie PDF. Jeśli kupujący sobie zażyczy mogę wysłać go w innym formacie.

Wysyłam was do aukcji na allegro : https://allegro.pl/o...aczy-8486583767

Możecie też zakupić poradnik tutaj na forum. Dla użytkowników forum Poradnik za 1 zł. Cena na allegro to 2 zł.

Do aukcji na allegro zostaną niedługo dodane grafiki aby to fajnie wyglądało.

- Sposób zapłaty po kupnie na forum to przelew/paypal
- Jak wyżej poradnik wysyłam na email w formie pdf czy też innej jaką zechce osoba kupująca

Proszę pamiętać, że jest to poradnik dla laików co dopiero zaczynają przygodę z tą grą. Chcę po prostu pomóc aby ta gra i społeczeństwo, które w nią gra lepiej rozumiało o co w niej chodzi. A nie chodzi tylko o zabijanie przeciwnika.

Zapraszam :)

Użytkownik priestos edytował ten post 14 wrzesień 2019 - 00:03

#2 Rebelmind

Rebelmind
  • Czerwonoarmista

• 4506 postów
  • Miejscowość:Geteborg

Napisano 13 wrzesień 2019 - 23:25

Siema. Trzy słowa do ojca prowadzącego: ile stron? Revolut?

| 3700x | Asus C7h Wifi | 2x8 GB 3600 cl16 | Intel 600p 512GB | Rvii LC | Win 10 |

#3 priestos

priestos
  • Autor tematu
  • Amator

• 36 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 23:27

Nie ma tu stron itd. To są rady aby lepiej grać. Każdy może napisać bzdety ale ja napisałem fajne słowa co pomogą nowym. Revoult ? W sensie ? Nie mam nawet tej apki. Chcesz kup przekonaj się czy pomoże. 1 zł to mało a może poradnik akurat pomoże lepiej grać.

#4 Rebelmind

Rebelmind
  • Czerwonoarmista

• 4506 postów
  • Miejscowość:Geteborg

Napisano 13 wrzesień 2019 - 23:34

Napiszę pełnym zdaniem zatem:

Czy płatność Revolutem jest możliwa? Jeżeli poradnik "nie ma stron", czyli tekstu ciągłego masz mniej niż jedną stronę to nie jest to poradnik.

| 3700x | Asus C7h Wifi | 2x8 GB 3600 cl16 | Intel 600p 512GB | Rvii LC | Win 10 |

#5 priestos

priestos
  • Autor tematu
  • Amator

• 36 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 23:38

Nie mam revoulta więc tylko paypal/przelew. Nazwałbym to poradami w formie poradnika. Zmienię zatem tytułowy tekst. Części będą dodawane z czasem. 

Użytkownik priestos edytował ten post 13 wrzesień 2019 - 23:42

#6 mabrothrax

mabrothrax
  • Papa Nurgle

• 2252 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 16 wrzesień 2019 - 09:15

Proszę się powstrzymać od bezsensownej dyskusji, bo będą nagrody.

| MSI Optix AG32CQ | LG 32UD99 | PC: 8700k/H60/Z370/16GB/4xSSD/RTX2080/Corsair 400C/Seasonic 850W | PS4 Pro |

Ekspert działu: Strefa Gracza / Konsole / Pełne zestawienie Ekspertów

#7 priestos

priestos
  • Autor tematu
  • Amator

• 36 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 10:30

Podbijam :)

W celu kupna zapraszam na priv bądź gg 12289956. Cena 1 zł. 

Użytkownik priestos edytował ten post 26 wrzesień 2019 - 10:39

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych