Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Lec's Tech

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 dillssg

dillssg
  • Amator

• 41 postów

Napisano 04 wrzesień 2019 - 13:33

Naprawdę nikt nie ma, żadnego sprzętu użytku domowego który się popsuł i leży gdzieś na Strychu/Piwnicy?  Mam na myśli sprzęt który z reguły uważa się za trudny do Naprawy ponieważ składa się, Mikroprocesorow, kondensatorów, układów scalonych i to wszystko znajduje się na płycie głównej  Czarna magia co?
I tu wkraczam Ja, Oferuje wszelkiego rodzaju naprawy małych i dużych AGD, RTV etc. Poprostu wszystko co składa się z tych nudnych rzeczy które wymieniłem w zdaniu wyżej.
Swiadcze też usługi typowo Informatyczne tj. -instalacja oryginalnego Windowsa XP/7/8.1/10OCZYWIŚCIE BEZ UTRATY DANYCH! 
-OPTYMALIZACJA, CZYSZCZENIEM KOMPUTERÓW I LAPTOPÓW.
ZARÓWNO WEWNĄTRZ(Rozbieram PC/Laptopa na części pierwsze, wymieniał Pasty, Termo pady jak trzeba i oddaje jak nowego 1f642.png:) Gwarantuje że naprawie wasz sprzęt Jeśli tego nie zrobię nie wezmę Pieniędzy. WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TEL.
 535083941 
Zachęcam do udostępniania Posta, kto wie może akurat Twój znajomy potrzebuje pomocy 

Użytkownik dillssg edytował ten post 04 wrzesień 2019 - 13:33

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych