Skocz do zawartości

Bardzo Cichy zasilacz 650w - tani ?


Recommended Posts

Znacie jakiś naprawdę cichy zasilacz 650w lub większy który będzie w miarę tani (zależy mi na tym by był cichy ) ?

 

 

Obecnie posiadam zasilacz TACERS RADIX VI albo 600wat lub 650wat nie pamiętam .

Edytowane przez patryk414
Link to post
Share on other sites

Kupiłem z przymusu SEASONIC SUPREMO L2 Gold 650w

i od czasu zamontowania wentylator jeszcze nie ruszył :)

Podobno są lepsze za kilka $$$ więcej ale sie nie wypowiem.

 

Wgl.żeby nie wentylator na CPU to była by cisza całkowita.

320 złociszy

Edytowane przez Lord_Krecitsqa
Link to post
Share on other sites

Kupiłem z przymusu SEASONIC SUPREMO L2 Gold 650w

i od czasu zamontowania wentylator jeszcze nie ruszył :)

Podobno są lepsze za kilka $$$ więcej ale sie nie wypowiem.

 

Wgl.żeby nie wentylator na CPU to była by cisza całkowita.

320 złociszy

 

Marki Ci się pomieszały. Albo firma SilentiumPC, albo inne oznaczenie zasilacza.

Link to post
Share on other sites

Krecik, to zastanów się w końcu, czy kupiłeś SilentiumPC Supremo L2, czy Seasonic Focus Gold.

Bo jeżeli oznaczenia na opakowaniu są faktycznie takie, jak napisałeś, to musiałeś kupić najgorszą ultra-podróbę wszystkiego na raz.

 

@patryk414 - najbardziej polecanym zasilaczem jest właśnie Seasonic Focus Gold 550W, który spokojnie wystarczy do Twojej konfiguracji i pozwoli na rozbudowę w przyszłości.

Jest to najlepszy zasilacz w swojej klasie, przez fantastyczną regulację napięć, sprawność ponad 91,5%, a do około 50% obciążenia wentylator nie pracuje w ogóle, a nawet jak wkręci się wysoko, jest cichutki.

Link to post
Share on other sites

@krecik - czytaj ze zrozumieniem. Najlepiej sylaba po sylabie, przewertuj cały wątek od samego początku.

 

@patryk414 - zdecydowanie lepszym wyborem będzie Seasonic Focus Gold 550W lub 650W. W Twoim przypadku jednak dopłata do 650W nie ma większego sensu. Tyle tylko, że w tym drugim tryb półpasywny będzie nieco dłuższy.

Link to post
Share on other sites

Ilość herezji jaka się odbyła w tym temacie pozostawiła mnie oniemiałym.

 

supremi FM2 glod jest całkiem fajnym zasilaczem, seasonic focus będzie lepszy ale to nie znaczy, że supremo trzeba omijać łukiem. Gdybym miał kupić focusa używkę z olx/allegro to wolał bym nowe supremo ze sklepu. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

ma teraz  Seasonic Focus Gold 550W i działa bardzo dobrze ,ale mam pytanie zauważyłem dość często (na kila sekund) włącza swój wiatrak podczas przeglądania internetu np:co nowa strona ,film itp 8-)  tak ma być ?

Edytowane przez patryk414
Link to post
Share on other sites

supremi FM2 glod jest całkiem fajnym zasilaczem, seasonic focus będzie lepszy ale to nie znaczy, że supremo trzeba omijać łukiem.

 

Jest nieopłacalny, wersja 650W to koszt 350zł, za 40zł więcej jest nowy Seasonic Focus Gold 650W, za 380zł Corsair RM650X i tutaj nie ma co nawet dyskutować nad wyższością tych drugich bo są lepsze pod każdym względem - jakości, filtracji/regulacji, kultury pracy i gwarancji.

 

Gdybym miał kupić focusa używkę z olx/allegro to wolał bym nowe supremo ze sklepu. 

 

Mamy lepiej wycenionego XFX XTR2 w wersji 550/650W czy RM550X za 340zł.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

ma teraz  Seasonic Focus Gold 550W ,ale mam pytanie zauważyłem dość często (na kila sekund) włącza swój wiatrak podczas przeglądania internetu np:co nowa strona ,film itp   tak ma być ?

 

Nie ma tak być,reklamuj.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...