Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Brackets vs VSC

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 bluza26

bluza26
  • Dyskutant

• 156 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 09:41

Tak jak w temacie. Co uważacie za lepszy edytor do pisania stron? Obecnie korzystam z Brackets z paroma addonami jednakże ludzie polecają zamiast tego VSC i zastanawiam się czy jest sens zmieniać edytor.

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 9128 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 04 grudzień 2018 - 20:24

Dlaczego nie wypróbujesz ? Którzy ludzie to polecają,skąd oni są,jak się nazywają,jakiego są wyznania,gdzie pracują,jakie mają doświadczenie,więcej szczegółów.Jak ja ci powiem,że warto zmienić to zmienisz ?

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#3 mabrothrax

mabrothrax
  • Papa Nurgle

• 2166 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 08:08

VSC jest całkiem fajny, szybki i posiada bogatą bazę pluginów. Jedyne co mnie w nim mierzi to fakt, iż posiada kiepską integrację z SVN. Korzystam codziennie z niego w pracy i przechodząc przez różne IDE typu NetBeans, Eclipse Indigo, Eclipse Photon i kilka mniej konkretnych, zawiesiłem się na dłużej z VSC - wypróbuj, może Ci podejdzie.

• 0

| MSI Optix AG32CQ | LG 32UD99 | PC: 8700k/H60/Z370/16GB/3xSSD/GTX1080/Corsair 400C/Seasonic 850W | PS4 Pro | MSI GP63 8RE |

Ekspert działu: Strefa Gracza / Konsole Pełne zestawienie Ekspertów

#4 bluza26

bluza26
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 156 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 09:23

Dlaczego nie wypróbujesz ? Którzy ludzie to polecają,skąd oni są,jak się nazywają,jakiego są wyznania,gdzie pracują,jakie mają doświadczenie,więcej szczegółów.Jak ja ci powiem,że warto zmienić to zmienisz ?

Mi właśnie dokładnie o to chodzi, o opinie innych ludzi, co im się w nim podoba, co ma takiego w sobie że warto na niego przejść itp. .

Nie mówię że chcę od razu na niego przejść bo ktoś mi tak powie ale wydobyć informacje na jego temat od praktycznych użytkowników i następnie samodzielnie podjąć decyzję czy warto, za mało mam czasu żeby próbować nowego  edytora i ogarniać wszystkie bajery jeżeli na końcu i tak nie znajdę tam nic bardziej przydatnego do tego co mam i teraz.

VSC jest całkiem fajny, szybki i posiada bogatą bazę pluginów. Jedyne co mnie w nim mierzi to fakt, iż posiada kiepską integrację z SVN. Korzystam codziennie z niego w pracy i przechodząc przez różne IDE typu NetBeans, Eclipse Indigo, Eclipse Photon i kilka mniej konkretnych, zawiesiłem się na dłużej z VSC - wypróbuj, może Ci podejdzie.

O właśnie, o tego typu informacje mi chodziło, dzięki!

• 0

#5 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 9128 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 11:08

"wypróbuj, może Ci podejdzie." ...:)

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych