Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jaki rozmiar myszki? S M L?

Przewodowa?

Palm/Claw/fingertip chwyt?

Waga?

FPS/MMO?

 

Jak Ci pasują kształtem to wybierz najwygodniejszą. Sensory w tych myszkach są superdokładne i nie zobaczysz różnicy.

 

Testowałem kilka myszy i obecnie mam G305. Bezprzewodowa. Już działa 2 miesiące bez wymiany baterii. 

 

Do fps polecałbym DM1 albo DM3 mini.

Jeśli chcesz wydać więcej to Zowie seria FK albo EC.

Link to post
Share on other sites

Jako posiadacz i Rivala 310 i DM1 mogę z czystym sercem powiedzieć, że jakość wykonania DM1 się nie umywa do Steelseries. Nie wiem, jak sensory i takie tam technikalia (dla mnie oba są wystarczająco dokładne), pod samym względem wizualnym i zachowaniem podczas używania SS wygrywa o milę, pomimo tego nawet, że nie ma kabla w oplocie (jedyny pozytywny aspekt DM1). A, no i nie wpadajcie czasem na to, żeby kupić białą wersję DM1, po niecałym miesiącu w miejscach gdzie jest często dotykana plastik nieodwracalnie się odbarwił (żółte przebarwienia, nie wiem, czy od temperatury, od tarcia, czy od tego, że mam brudne łapska - ale gdyby to było to ostatnie, to powinno dać się zmyć, a nie da się. No i miałam wcześniej białe gryzonie i nic takiego się nie działo).

Link to post
Share on other sites

Akurat grałem na obydwu. Rival 310 i DM1, więc mogę potwierdzić, że jakość wykonania Rivala jest wyraźnie lepsza. Moja G305 wygląda przy niej jak mysz biurowa. Za to jest 50 % droższa, cięższa, większa niż DM1. 

Godna uwagi może jest Rival 110, ale tutaj sensor mamy gorszy. Trudno powiedzieć czy tak naprawdę ma to jakieś znaczenie. 

 

No ale dyskusja w sumie nie ma sensu, bo autor wątku nie ma żadnych preferencji. Z podanych brałbym Rivala 310.

 

Ja osobiście lubię lekkie i nieduże myszy. Raczej symetryczne i bez RGB i nadmiaru klawiszy. Długo miałem Steelseries sensei, ale scroll padł, a potrzebny chociażby do CADa, guma zrobiła się nieprzyjemna i kabel zaczął denerwować przy grze z niską czułością.

 

PS. @Leminaire zastanawiam się czy to mnie podejrzewasz o bycie krypto-przedstawicielem Dream Machines czy następnego. W każdym razie trzeba szanować cudze opinie. Myślę, że wyrażenia herezja i plugawe brednie bardziej by się nadawały na portale religijne itp. Szkoda, że muszę doprecyzować, że to jest tylko moja opinia.

Edytowane przez Kamil369
Link to post
Share on other sites

@UP

Za takie plugawe brednie, powinieneś dostać od razu stosowną reprymendę.

Siejesz okropną herezję, która nie ma żadnego odzwierciedlenia prawdziwym świecie - krypto-przedstawiciel firmy Dream Machines?

A wiesz co to jest kolego subiektywna opinia ? widzę że nie mozna miec swojego zdania bo zaraz taki obrazony klient który kupił produkt z którego nie jest zadowolony bedzie siał hejt na cały net. Jak zdazyła ci się taka myszka to pisz do firmy i oczekuj jakiegos rozwiazania. 

Jak wspomniałem dla mnie jest duzo wygodniejsza jesli chodzi o kształt nie lubie wybajezonych myszek wiec posiadam dm1 pro s i dm3 mini i sobie chwale, co ty masz na ten temat do powiedzenia, śrenio mnie interesuje ale nie wmawaij innym że jest badziewna.

Pozdrawiam

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

A wiesz co to jest kolego subiektywna opinia ? widzę że nie mozna miec swojego zdania bo zaraz taki obrazony klient który kupił produkt z którego nie jest zadowolony bedzie siał hejt na cały net. Jak zdazyła ci się taka myszka to pisz do firmy i oczekuj jakiegos rozwiazania.

Jak wspomniałem dla mnie jest duzo wygodniejsza jesli chodzi o kształt nie lubie wybajezonych myszek wiec posiadam dm1 pro s i dm3 mini i sobie chwale, co ty masz na ten temat do powiedzenia, śrenio mnie interesuje ale nie wmawaij innym że jest badziewna.

Pozdrawiam

 

Imaż orędownika stojącego za wolnością słowa jest zacną ideą i potrzebną, ale nie próbuj schować za tym swojej persony, która na łamach forum przypomina posty pospolitego trolla i spamera.

 

http://forum.benchmark.pl/topic/275094-nowa-mysz/

http://forum.benchmark.pl/topic/274736-mysz-podobna-do-logitech-g403/

"Mysz podobna do G403" - polecasz DM1 FPS, kompletnie pomijając tytuł i credo wątku.

http://forum.benchmark.pl/topic/274734-potrzebuj%C4%99-myszki-do-grania/

http://forum.benchmark.pl/topic/274975-myszka-z-wysokim-dpi-12k-pod-xima/

Tutaj "imnotreal" przejrzyście opiniuje wady DM1 FPS, którą oczywiście stronniczo napomknąłeś w wątku, jako zupełny archetyp.

 

W żadnym z Twoich postów nie znalazłem rekomendacji dla innej myszy, niż wszelakich ofert Dream Machines, które upychasz wszędzie nie podając stosownych argumentów - jak mam interpretować Twoją wysoce subiektywną opinię?

 

Siema osobiście miałem SteelSeries Rival 310 a obecnie posiadam DM1 Pro S i jestem duzo bardziej zadowolony lepszy grip, szybsza i lepszy sensor

"Szybsza"

"Lepszy sensor"

Żartujesz, prawda?

Nie wymieniłeś tutaj żadnej z najbardziej cenionych zalet DM1 FPS - jesteś niekompetentny, tym samym zarzucasz Rivalowi 310 wiele wad, które są po prostu bełkotem.

Zaimplementowany sensor w obu myszach, to rozwinięty PMW3360, który jest dokładnie taki sam w feelingu - piszesz okropne brednie.

 

Reasumując.

Nie będę się trudził, biorąc Twoją osobę na poważnie, bawiąc się w przesadną i pozbawioną asertywności personę na łamach wersalu.

Zakończyłbym to polubownie, lecz mnogość zwróconych uwag w Twoją stronę jest wprost proporcjonalna do piaskownicy, którą tutaj tworzysz.

Link to post
Share on other sites

Imaż orędownika stojącego za wolnością słowa jest zacną ideą i potrzebną, ale nie próbuj schować za tym swojej persony, która na łamach forum przypomina posty pospolitego trolla i spamera.

 

http://forum.benchmark.pl/topic/275094-nowa-mysz/

http://forum.benchmark.pl/topic/274736-mysz-podobna-do-logitech-g403/

"Mysz podobna do G403" - polecasz DM1 FPS, kompletnie pomijając tytuł i credo wątku.

http://forum.benchmark.pl/topic/274734-potrzebuj%C4%99-myszki-do-grania/

http://forum.benchmark.pl/topic/274975-myszka-z-wysokim-dpi-12k-pod-xima/

Tutaj "imnotreal" przejrzyście opiniuje wady DM1 FPS, którą oczywiście stronniczo napomknąłeś w wątku, jako zupełny archetyp.

 

W żadnym z Twoich postów nie znalazłem rekomendacji dla innej myszy, niż wszelakich ofert Dream Machines, które upychasz wszędzie nie podając stosownych argumentów - jak mam interpretować Twoją wysoce subiektywną opinię?

 

"Szybsza"

"Lepszy sensor"

Żartujesz, prawda?

Nie wymieniłeś tutaj żadnej z najbardziej cenionych zalet DM1 FPS - jesteś niekompetentny, tym samym zarzucasz Rivalowi 310 wiele wad, które są po prostu bełkotem.

Zaimplementowany sensor w obu myszach, to rozwinięty PMW3360, który jest dokładnie taki sam w feelingu - piszesz okropne brednie.

 

Reasumując.

Nie będę się trudził, biorąc Twoją osobę na poważnie, bawiąc się w przesadną i pozbawioną asertywności personę na łamach wersalu.

Zakończyłbym to polubownie, lecz mnogość zwróconych uwag w Twoją stronę jest wprost proporcjonalna do piaskownicy, którą tutaj tworzysz.

Ale z ciebie Sherlock Holmes! Jako posiadacz myszek DM i jako zadowolony klient staram się promować innym to co sam uważam za coś dobrego. wiec nie muszę polecać innych jeśli mam ochotę polecić tą myszkę, wiec twoje przeszukanie forum w poszukiwaniu "dowodów" jest doprawdy zabawne.

 

Wyraziłem opinie i jeśli autor wątku rzuci okiem na ten model to będzie fajnie.

 

Nie rozumiem twojego napinania się. 

 

Daj wypowiedzieć się innym na temat myszki a nie mojej osoby bo sam wychodzisz na trolla i gimbazę 

 

ps. niezmiernie zabawne jest wtrącanie w stosunku do mnie, nad wyraz pięknej polszczyzny. Świeżo po lekcji języka Polskiego ?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Żadna z Twoich opinii nie ma krztyny obiektywności, zalecasz wszystko po omacku, nawet gdy wymagania autora są dwubiegunowe od produktu, który opiniujesz pustymi truizmami.

 

Niejednokrotnie zaleciłeś DM1 FPS osobie, dla której owa mysz jest zupełnym, surrealistycznym wyborem pryzmatu jej wymagań - dlaczego?

Twoje posty są wysoce stronnicze, punktowane plusy w całej okazałości odpowiadają subiektywnym odczuciom, wszakże nikt nie będzie powielał Twojego behawioru - wzór w wątku ma jakiś cel do cholery jasnej, i trzeba się do niego dostosować.

 

Jesteśmy medium wyboru, weryfikujemy stosowne propozycje dla autora - nikt w sklepie nie zaproponuje mi obuwia większego czy mniejszego, niż moja stopa, no chyba, że trafię na Ciebie, bo przecież wszyscy mamy jednorakie dłonie i odnóża, czyż nie?

 

Kolportacja magielu, który tutaj siejesz, jest nieprawdopodobnie spopularyzowana.

Z każdym Twoim postem trzeba sięgnąć po przysłowiową sowę, by skorygować bagno w tym dziale.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...