Skocz do zawartości

Komputer do gier w przedziale cenowym 2500 - 3250zł


Recommended Posts

Witam! Chciałbym kupić w tym miesiącu komputer do gier w przedziale cenowym 2500 - 3250zł. Zależy mi na wysokiej wydajności w grach i późniejszej rozbudowie/ulepszeniu (za około 4 lat).
Wybrałem poniższe części i chciałbym Was się zapytać czy będzie to dobry wybór w tym przedziale cenowym i czy będzie dobra wydajność w grach typu Battlefield 1, The Crew 2, GTA V.

 

Części:
Procesor: Intel Core i5-8400 2.80GHz

Karta graficzna: Palit GeForce GTX 1060 6GB (dual, gddr 5)

RAM: GoodRam IRDM DDR4, 2x4GB, 2400MHz

Płyta główna: MSI B360M PRO-VDH

Dysk: Toshiba P300

Obudowa: SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black

Zasilacz: SilentiumPC Vero L2 500W

 

W przyszłości planuje również kupienie dysku SSD.

 

Z góry dzięki, pozdrawiam! :)

Edytowane przez Gulski
Link to post
Share on other sites

Dual ma głośne, kiepskie chłodzenie.

 

Jaki masz monitor?

 

Sensowny zestaw z 1060 6GB to troszkę więcej niż 3250zł, jakaś dopłata wchodzi w grę?

 

 

 

Zależy mi na wysokiej wydajności w grach i późniejszej rozbudowie/ulepszeniu (za około 4 lat).

Za 4 lata nie wiadomo co będziemy mieli na rynku i czy upgrade na przykładowo i7 8700 będzie w ogóle opłacalny .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Monitor mam Acera A221HQL, ma już kilka lat, ale jak na razie mi się bardzo dobrze z niego użytkuje. Dopłata niestety odpada bo i tak dopłacam do tych 2950zl co mam aktualnie. Co do karty graficznej to kolega mi polecał Palita więc dlatego go wziąłem.

Link to post
Share on other sites

Dobra, to wezmę tą 1060 od Gigabyte, a jeszcze jedno szybkie pytanko bo będę za jakąś godzinę kupował ten zestaw, czy będzie wszystko ok z tą płytą główną? Chodzi mi o to czy na pewno będzie współgrała z tą kartą graficzną, procesorem oraz obudową?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...