Skocz do zawartości

Biała klawiatura mechaniczna, pełnowymiarowa, podświetlana


Recommended Posts

Witam szukam klawiatury, która ma następujące cechy:

- pełnowymiarowa

- przewodowa

- białe klawisze (obudowa biała lub ewentualnie srebrna)

- podświetlana (wystarczy, że na biało)

- bonusem byłaby podpórka pod nadgarstki

 

- przyciski najlepiej browny lub redy, nie przepadam za głośnymi niebieskimi.

Wstępnie znalazłem 2 modele:

 

- Razer Blackwidow Chroma X Mercury - z tego co wiem to dostępna tylko w wersji z zielonymi przyciskami Razera czyli te najgłośniejsze. Obawiam się jakości wykonania, ponieważ na filmach klawisze się mocno chyboczą czego bardzo nie lubię w klawiaturach. 

 

61t1bHHeldL._SX425_.jpg

 

- AZIO MK MAC - z wyglądu idealna tylko, że ma układ klawiszy pod maca a ja będę jej używał tylko pod windowsem. Nie wiem jak się zachowają klawisze, ale pewnie będzie trzeba je remapować.

 

71sH4k6LPgL._SX355_.jpg

Wie ktoś może gdzie w Polsce można kupić przez internet klawiatury marki Ducky? 

Link to post
Share on other sites

Przed zakupem jakiejkolwiek klawiatury Ducky bezpośrednio od sprzedawcy z Polski, trzy razy przeczytaj specyfikację, ewentualnie dopytaj - większość to modele z układem QWERTZ (niemieckim). 

 

Wejdz na mechanicalkeyboards.com i przejrzyj ofertę. Zwróć uwagę na: Ducky, Leopold, Varmilo, Filco, Keycool, Royal Kludge - te firmy oferują jasne klawiatury. 

 

Alternatywą jest "mechanik" Tesoro Gram Spectrum RGB (Agile Slim switch).

 

Natomiast ze sprawdzonych rozwiązań: Corsair K70 lub K95 + inne keycapsy. Body zostanie czarne, ale keycapsami wiele zdziałasz. Corsair ma nawet w ofercie białe keycapsy z PBT. Jedyne co odstrasza to cena.. Niemniej jednak drożej nie wyjdzie, niż sprowadzenie Ducky zza granicy i opłacenie cła.  ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...