Skocz do zawartości

Laptop 2w1 - ładowanie mobilne


Recommended Posts

Potrzebuje porady i ewentualnie wyprowadzenie z błędu, czy coś takiego jak szukam w ogóle istnieje.

 

Potrzebuję bardzo taniego laptopa 2 w 1 z windowsem 7 lub 10, bo żeby występowały tablety z tradycyjnym Windows, chyba się nie spotkałem. Klawiatura będzie bezużyteczna.

 

Jedyne co jest istotne w tym urządzeniu to aby miało WIFI, oraz bardzo istotna kwestia (jeśli coś takiego jest), aby można to urządzenie ładować mobilnie np. z powerbanka lub czegokolwiek innego mobilnego. Urządzenie ma ogólnie działać około  8 godzin / 5 lub 6 dni w tygodniu i będzie na tym działał prosty programik napisany pod Windows.

 

Patrząc na ceneo jest trochę urządzeń 2 w 1 za około 600-700 zł. Jednak czy spełnią one wymagania.

 

Przykładowe Kiano ,

 nieco droższe Lenovo:

 

Link to post
Share on other sites

Jako tako można by ładować sprzęt jeśli ma np tylko usb-c i ładowany jest przez usb-c, nie wiem czy w tym budżecie występuje taki sprzęt. Inna opcja Dell posiada zewnętrzne baterie typu "power-bank" do swoich laptopów może coś w tym kierunku pójdziesz.

 

Np takie coś https://www.megakomputery.pl/p/9204-dell-bateria-zewnetrzna-18-000-mah.html

Link to post
Share on other sites

Nie ma problemu z prędkością działania. Tam będzie odpalony dosłownie 1 program, którzy waży parę MB i nie wykonuje żadnych skomplikowanych operacji. Jedyne co robi to przekazuje dane do bazy danych i odbiera je.

 

@prohans jesteś pewien że można je z powerbanka doładowywać?

Link to post
Share on other sites
Gość paprykarz

Lenovo podepniesz pod powerbanka który odda 2,4 A na 5V. Dodatkowo pewnie będzie problem bo ma okrągłą wtyczkę ładowarki. Czyli nawet jak znajdziesz odpowiednią przejściówkę lub kabelek to powerbank będzie musiał być mocarny. Podobnie będzie z tym Kiano, który także ma "dedykowany" zasilacz.

 

Ja mam coś podobnego do tego Tableta z Windowsem 10

https://www.x-kom.pl/p/311500-tablet-8-kiano-slimtab-pro-2-full-hd-z8300-2gb-32gb-win10.html

 

Ładować to ustrojstwo można jedynie gdy jest wyłączone, sprawdzone na 2 egzemplarzach. Natomiast odpada kombinowanie. Używam do bardzo lekkich zadań, osobiście uważam że nie warto kupować takich gadżetów. Chyba że na rybach się nudzisz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...