Skocz do zawartości

SSD GOODRAM Iridium 240GB


Recommended Posts

http://allegro.pl/dysk-ssd-goodram-irdm-240gb-550mb-s-sata-iii-mlc-i7242016687.html

 

Mam do sprzedania nowy, nie rozpakowany, nigdy nie używany dysk SSD GOODRAM Iridium 240GB 550MB/s SATA III na trwałych pamięciach MLC. Jest to jeden z najwydajniejszych modeli SATA. Sprzedaję ponieważ leży w szufladzie i nie jest mi potrzebny.

Parametry:

  • Pojemność 240 GB
  • interfejs SATA III
  • rozmiar 2,5 cala
  • typ pamięci MLC

cena 320 PLN

Link to post
Share on other sites

https://www.x-kom.pl/p/415086-dysk-ssd-goodram-240gb-25-ssd-mlc-irdm-pro-gen2.html - za 339PLN, czyli 2 "dychy" więcej jest nowy z 5-letnią gwarancją także, jeśli nie ma dowodu zakupu/dłuższej gwarancji niż te 3 m-ce z opisu to może być ciężko go pchnąć.

Link to post
Share on other sites

@RalfNwn tylko kolega ma dysk na s10 a twój z x-kom jest na s11... Więc nie porównuj tych cen bo to dwa różne dyski... a poza tym jak by wystawił go za 1000 zł to nic ci do tego... Jak znajdzie Frajer który go kupi to jego zarobek. Inny kolega sprzedaje słuchawki kupuje za ~50$ za granicą a sprzedaje grubo powyżej 300 zł i nikt się nie czepia...

 

 

 

Edytowane przez Gold_Phenix
Link to post
Share on other sites

Nie cwaniakuj. Forum jest po to żeby ograniczać jak się da zakupy na "frajera" a nie doić jak się da. Jak się nie podoba wypad na olx. Trzeba uświadamiać ludzi i ostrzegać ich przed januszami biznesu. RalfNwn zasugerował tylko, że da się taniej. Ma do tego prawo.

Edytowane przez mesiah1989
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@RalfNwn tylko kolega ma dysk na s10 a twój z x-kom jest na s11... Więc nie porównuj tych cen bo to dwa różne dyski... a poza tym jak by wystawił go za 1000 zł to nic ci do tego... Jak znajdzie Frajer który go kupi to jego zarobek. Inny kolega sprzedaje słuchawki kupuje za ~50$ za granicą a sprzedaje grubo powyżej 300 zł i nikt się nie czepia...

 

Nie prawda kolego ten dysk to jest to samo w nowej obudowie na Phison S10 sam go kupiłem w czwartek za kwotę 289zł z gwarancją. Pozdrawiam Januszów.

 

Odebrany :)

 

qEVy9rs.jpg

 

oCWtPXf.jpgkm2KhWa.jpg

6fC0SN0.png9QI8Lpr.png

 

Link to post
Share on other sites

@CrisPell

 

Też go miałem kupić w tej cenie ale w testach na nie których stronach i sklepach pisało że on jest na s11... Całego świata nie naprawićie. Mi też się nie podoba jak ludzie sprzedają towar bez gwarancji używany kilka lat za kwotę 95% nowego. Są ludzie co kupili grafiki przed wielka podwyżka i czemu nikt nie czepia się ich że spędzają i zarabiają na tym? Kiedyś walczyłem z tym ale nic to nie daje bo ludzi nie zmienisz chyba że pałą...

 

 

http://m.benchmark.pl/aktualnosci/goodram-ssd-irdm-ekonomiczne-nosniki-ssd-dla-graczy-cena.html

 

Chyba że benchmark się pomylił pisząc że ten dysk jest na s11? Bo twój screen temu zaprzecza, albo program źle odczytuje informacje o dysku

 

Edytowane przez Gold_Phenix
Link to post
Share on other sites

Naprawdę nie widzisz różnicy między tymi dyskami ? Jeden to IRDM i rzeczywiście on jest na s11, to ten do którego wkleiles test. Kolega z drugiego postu dał link do IRDM PRO który jest następcą Iridium PRO i tak jak on jest na s10.

 

Ps. Również kupiłem go w piątek za 289zł :-)

 

Edytowane przez __mlody__
Link to post
Share on other sites

@CrisPell

 

Też go miałem kupić w tej cenie ale w testach na nie których stronach i sklepach pisało że on jest na s11...

 

Bo są dwie wersje, które wyglądają tak samo, najłatwiej rozpoznać po kodzie producenta i długości gwarancji na ten s11 dają 3 lata gwarancji. Więcej tutaj: http://www.goodram.com/pl/product/produkty/ssd-irdm-pro/

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

Następne posty będą usuwane a ich autorzy karani.

 

3) Oferty można odświeżać po upływie 7 dni od daty napisania ostatniego posta w temacie. Bezwzględnie zakazuje się pisania nic nie wnoszących do tematu postów. Zabronione jest również pisanie postów mających na celu tylko poinformowanie o fakcie, że dane aukcje kończą się za x godzin lub obniżanie ceny o symboliczną wartość (np. 2zł) Ponadto, przy każdej edycji treści posta lub w wypadku scalenia się dwóch postów bezpośrednio pod sobą należy podać powód edycji posta.

 

Dziękuję za uwagę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...