Skocz do zawartości

PlayStation 4 Slim 1TB + 9 gier+Gwarancja na rok


Recommended Posts

Link do allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=7185794486#thumb/1


Dzisiaj mam do zaoferowania Państwu konsolę, której nie muszę zbytnio przedstawiać, czyli PlayStation 4. Muszę się z nią rozstać, gdyż nie posiadam już zbyt wiele czasu, aby móc rozkoszować się rozrywką płynącą z grania na owej konsoli. Teraz trochę o samej "maszynie" :) :


- Posiada dysk o pojemności 1TB. Jest to wersja slim, cieńsza, lżejsza oraz pobierająca mniej prądu.


-Konsola w stanie idealnym, nie posiada żadnych rys, jak i również nie była zbytnio eksploatowana przez moją osobę :)


-Posiada gwarancję do 31.03.2019 roku (Konsola kupiona w sklepie media expert).


-W zestawie z konsolą gry w wersji cyfrowej :


1.To jesteś Ty


2.Podróż Edycja rozszerzona


3.F1 2016


4.FIFA 17


5.UFC 2


6.Uncharted 4 Kres złodzieja


7.GOD OF WAR III REMASTERED


8.Project Cars GOTY


9.STAR WARS BATTLEFRONT Deluxe Edition


-Do konsoli dorzucam pełne okablowanie, to jest: kabel hdmi, kabel do ładowania/podłączenia pada do konsoli, kabel zasilający, oryginalną słuchawkę z mikrofonem(nieużywane!) i oczywiście 1 pada jak i oryginalne pudełko.


Cena jaka mnie interesuje to 1399 złotych.


Zapraszam do zakupu konsoli, bo naprawdę warto :) U mnie się tylko kurzy, a komuś może dać wiele radości.


Po więcej informacji, czy zdjęć zapraszam do kontaktowania się ze mną w postaci wiadomości prywatnej.


Link to post
Share on other sites

Gry w wersji cyfrowej, znaczy że na koncie. A może tak jest możliwość sprzedania samej konsili?

Bo osobiście nie interesuje mnie przygarnięcie czyjegoś konta :)

Niestety samą konsolę już dawno bym sprzedał. Mi niepotrzebne konto z grami, więc "dorzucam" je razem z konsolą. Mail, telefon do logowania dwuetapowego oraz imię i nazwisko zostają zmienione, potem nie mam dostępu do konta :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...