Skocz do zawartości

Mysz + podkładka za 120 zł


Recommended Posts

§  Budżet: 120 zł (może nieco ponad jeśli warto)


§  Jakiej myszki obecnie używasz: dawniej Thermaltake eSports Saphira, a teraz jakaś tania w zastępstwie (e5 M02)


§  Jaką masz obecnie podkładkę:  a4tech x7 gaming (ale już strasznie zużyta)


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: od 800 do 1300


§  Ile przycisków używasz w myszce: podstawowe wystarczą


§  Chwyt: claw grip 


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  1+3+1


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka): 13cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz:  moja wcześniejsza zaczęła wariować (środkowa rolka robi co chce)


 


Generalnie poszukuję wygodnej myszki do wszelakich gier jak i pracy codziennej.


 


Wesołych Świąt :)


Edytowane przez TeNieznany
Link to post
Share on other sites

Mogę polecić Logitecha g203, jakiś czas temu kupiłem i do claw gripu rewelacyjnie się sprawdza. Bardzo dobry sensor, jakość wykonania na wysokim poziomie, nic nie trzeszczy. Minusem jest tylko według mnie za lekko chodzący prawy przycisk myszy. Niestety musiałbyś tylko delikatnie dołożyć do podkładki. Tutaj podkładka od logitecha w śmiesznie niskiej cenie. :)

https://m.euro.com.pl/podkladki-pod-mysz/logitech-g240.bhtml?from=ceneo&p=29.99&cr=0&t=20171227-1424

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Pod clawa g203 będzie świetny i dobrej cenie :)

Wykonanie jest solidne, podświetlenie dobre a sam sensor nie jest gorszy niż takie PWM3310 z droższych myszek.

 

A jak nie g203 to jeszcze często można wyrwać taniej Rivala 100, pod claw grip też się nada nie jest jakoś przesadnie duża.

 

Co do podkładki to za 29zł na HardPC albo Allegro kupisz DM Pad L 45x40

Świetna podkładka, obszyta, dobry materiał. Według TestGear świetny zamiennik dla Razer Goliathusa

Więc tania i duża, podkładki nie zabraknie w najmniej oczekiwanym momencie.

 

A Logitech G240 spoko nie jest, ani nie obszyta ani w niczym lepsza i w dodatku mniejsza

 

I tak ci doradzę, że lepiej raz dać 20-30zł więcej i mieć coś porządnego niż iść na kompromisy i za jakiś czas narzekać

Edytowane przez tidies
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...