Skocz do zawartości

Nowy laptop - Opóźnienia w grach - FPS


Recommended Posts

Od kilku dni jestem posiadaczem HP Omen i mam pewien problem z grami. Dokładnie chodzi o "opoźnienia" np. watchdogs z ustawieniami ultra chodzi płynnie lecz po ruszeniu muszą na ekranie ewidentnie widać że jest opoźnienie jak by ustawienia były za wysokie. To samo jest na ustawieniach średnich i wysokich. Gra chodzi bez zacięć ale są opoźnienia. Dziś zaintalowałem CS'a ustawienia wszystkie na very low i jest to samo z tym że razm mam 60 fps a raz 30. Gra zachowuje się jak by ustawienia były za duże?
Wyłączyłem już DVR'a z XBOX'a wpisywałem fps_max 300/150 itp. i nic nie pomaga. Trochę to denerwujące bo w grach typu CS itp. bardzo ciężko się strzela. Co lepsze po zaintalowaniu Watch Dogs miałem wyłączony vsync i jak obracałem postacią np. w lewą na ekranie były widoczne takie jak by paski? nie wiem jak to nazwać ale nie było yo płynne a po włączeniu tego gra stała się płynniejsza i już bez tego "paskowania". Proszę o pomoc.. :/

 

Link do specyfikacji laptopa : https://support.hp.com/pl-pl/product/HP-OMEN-15-Notebook/7281265/model/7567914/document/c04536991

Link to post
Share on other sites

Kliknij prawym przyciskiem myszy na Pulpicie i wybierz w menu Panel sterowania NVIDIA.
W menu Ustawienia 3D przejdź do kategorii Zarządzaj ustawieniami 3D.
Na zakładce Ustawienia programu wybierz grę z menu rozwijanego, a następnie przypisz jej dedykowaną kartę GeForce o wysokiej wydajności.
Jeśli gra nie znajduje się na liście aplikacji, kliknij przycisk Dodaj, a następnie wskaż znajdujący się w folderze gry plik  „Gra".exe.

Zainstalowane masz sterowniki do GTX?
 

Edytowane przez lonialomax
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...