Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wycena myszki Logitech G502 Proteus Spectrum Gaming Mouse RGB

Wycena myszki Logitech G502 Proteus Spectrum Gaming Mouse RGB

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 spidster135

spidster135
  • Gaduła

• 455 postów
  • Miejscowość:Wro

Napisano 13 październik 2017 - 19:25

Cześć,

Planuję zmienić mysz ze względu na to, że obecna chyba niezbyt pasuje mi do mojego chwytu i chciałbym prosić o jej wycenę. 

Mysz to Logitech G502 Proteus Spectrum Gaming Mouse RGB.

Mysz nie ma żadnych rys, żadnych pęknięć, nigdy mi nie upadła. Wygląda jak nowa i działa również jak nowa. Sensor bez zarzutów, przyciski działają tak samo jak po zakupie. Kabel zupełnie nie zniszczony. Gumy po bokach nie są wytarte, nawet ślizgacze moim zdaniem wyglądają bardzo dobrze (korzystałem zawsze z podkładki materiałowej).

Nowa mysz kosztowała 300zł. 

Posiadam ją od 1 kwietnia 2017 więc jest dość młoda. Nie wiem jak jest z gwarancją, nie brałem żadnej dodatkowej. Mysz kupowałem w x-kom, mam do niej jakiś plik PDF "dokument pro forma" oraz paragon (lekko wytarty jak to paragon noszony pół roku w portfelu, ale wszystko jest w 100% czytelne).

Jeśli ktoś się orientuje czy w x-kom gwarancja jest na paragon to prosiłbym o informację, pewnie wpływa to również na cenę.
Podobno w x-kom działa tez paragon internetowy, który można otrzymać przez numer zamówienia (który też posiadam) i na ten paragon z tego co gdzieś w internecie widziałem też jest gwarancja (nie wiem jaki okres, ale na pewno ponad rok czy dwa, więc mysz dalej na gwarancji powinna być).

#2 Fenixxxxx

Fenixxxxx
  • Amator

• 69 postów
  • Miejscowość:Gliwice

Napisano 18 październik 2017 - 21:17

230-240 jeśli niema oznak wytarcia a paragon zrób xero

i7 4790K, Noctua NH-U12P SE2, Msi Z97 Gaming 7, HyperX Beast – 16GB 2400MHz, MSI GeForce GTX 970 Samsung 840 EVO SSD 120GB, Seasonic SS-750KM, CORSAIR OBSIDIAN 450D, DELL U2515H, RODE NT1-A KIT, BEHRINGER XENYX QX1002USB, DYNAWID SM 4209

#3 spidster135

spidster135
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 455 postów
  • Miejscowość:Wro

Napisano 18 październik 2017 - 21:26

230-240 jeśli niema oznak wytarcia a paragon zrób xero

Czemu ksero?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wycena, myszki, Logitech, G502, Proteus, Spectrum, Gaming, Mouse, RGB

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych