Skocz do zawartości

Telefon po rozładowaniu nie włącza się


Recommended Posts

Model: Samsung Galaxy A3

Telefon użytkuję od 3-4 miesięcy, dotąd działał perfekcyjnie, nie miał żadnych problemów, czy dziwnych "zachowań". Kiedy rozładował się, wyłączył się, więc go podłączyłam. Spróbowałam go włączyć od razu, gdyż musiałam wykonać połączenie. Niestety nie zdążyłam, więc po paru minutach spróbowałam go włączyć. Udało mi się, lecz na pasku było 0% i zanim zdązyłam cokolwiek wybrać wyłączył się. Podeszłam do kolejnej próby, po czym zaczął wariować (cały czas był napis samsung, który znikał i się pojawiał, jakby włączał i się wyłączał), a następnie całkowicie się wyłączył. Zostawiłam go pod ładowarką na kilka minut, a kiedy chciałam włączyć, kompletnie NIC nie reagował. Jedyne co robi, to co jakiś czas pokazuje się duża bateria, ze znaczkiem całkowitego rozładowania (jakby nie reagował na ładowarkę, a wcześniej ładował się bez oporów). Jest tak podłączony przez jakąś godzinę i dalej nie reaguje na przycisk włączania, a jedyne co robi, to pokazuje tą baterię na parę sekund i przez cały czas to samo. Próbowałam podłączać do kompa - żadnej reakcji ze strony ani komputera, ani telefonu.

Baterii NIE DA się wyciągnąć.

Stąd moje pytanie - Czy wystarczy pójść do sklepu, lub do salonu samsung, żeby po prostu wyciągnęli baterie? W tym okresie nie na rękę jest mi wysyłanie na gwarancje, gdyż bardzo go potrzebuję. Albo jest jakiś domowy sposób, żeby zresetować baterię? Co zrobić, żeby zaczął się ładować? 

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...