Skocz do zawartości

Przegrzewanie sie i resetowanie laptopa


Recommended Posts

1.Konfiguracja komputera: 2 letni Laptop Asus R510j i7 4710HQ,4gb Ram,GTX850m

2.System operacyjny: Windows 10 64 bit

3.Zmiany wprowadzone w systemie i sprzęcie przed wystąpieniem kłopotów: -

4.Używany program antywirusowy:-

5.Wykonane czynności w celu naprawy problemu:Wymienione całe chłodzenie z pastami.

6.Informacje dodatkowe:
Po wymianie chłodzenia w serwisie i oczywiście zapłaceniu za ten zabieg komputer dalej się resetował podczas grania np w cs go.Oddałem do serwisu na reklamację i koleś stwierdził że resetuje się przez  karte graficzną bo jest uszkodzona.Z racji tego że to taka reklamacja chce ode mnie 222zl za samą kartę graficzną.Pytanie do Was czy mi się opłaca to robić?Czy cena jest w miarę spoko czy za wysoka za wymianę całego układu graficznego? Bo jeżeli nie zrobię i laptop ma działać jeszcze kilka miesięcy to wolę już zapłacić.

1.Konfiguracja komputera: (mobo, zasilacz, procesor, ram, karta graficzna, dysk i komponent którego dotyczy problem, jeśli nie jest wymieniony wyżej lub raport z HWiNFO)

2.System operacyjny: (pełna nazwa, wersja 32 czy 64-bit lub raport z HWiNFO)

3.Zmiany wprowadzone w systemie i sprzęcie przed wystąpieniem kłopotów: (zainstalowane, usunięte programy, OC, wymiana komponentu komputera,flash GPU itd.)

4.Używany program antywirusowy:

5.Wykonane czynności w celu naprawy problemu:

6.Informacje dodatkowe: (szczególne przypadki występowania problemu, pytania itd.)

Link to post
Share on other sites

Nasuwa się pytanie, czy oddawałeś lapka do serwisu na wymianę chłodzenia czy ze względu na problemy z restartem? Przy odbiorze z serwisu laptop został sprawdzony pod kątem użyteczności w grach, czy zapakowałeś i z dobrą wiarą poszedłeś do domu?

Oddałem na przegrzewanie czyli na chlodzenie teoretycznie.Zapakowałem i poszedlem do domu.W domu dopiero sprawdzilem.Bardziej mi chodzi czy oplaca sie robic.Bo nie chce zosatc bez lapka za kilka miesiecy skoro jeszcze jestem studentem i bez lapka by ciezko bylo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...