Skocz do zawartości

Poszukuję dobrego programu do lokalizowania laptopa


Recommended Posts

Witam poszukuję  dobrego programu do lokalizowania laptopa (gdyż boje się o jego kradzież). najważniejsze żeby ten program był :

 

-dokładny

-można by było odnaleźć laptop za pomocą telefonu

- najlepiej żeby rozbił zdjęcia złodzieja za pomocą kamery w laptopie i przesyłał je na mój telefon.

- program mógł dokładnie zlokalizować laptop

- (niewymagane) (ale bardzo potrzebne)  bardzo dobrze by było gdyby działał nawet gdy laptop nie jest włączony 

a jakie jeszcze cechy posiada taki program? 

 

a tak z innej beczki jakie są wasze propozycje na zabezpieczenie laptopa przed kradzieżą? 

Link to post
Share on other sites

no cóż ja słyszałem o programach do lokalizowania takich jak 

- Prey Project
- Computrace Complete
- Inspice Trace
- Laptop Tracker
- Adeona 
i mam pytanie czy one są skuteczne? i ew jakie jeszcze inne programy do lokalizowania polecacie? 


no cóż ja słyszałem o programach do lokalizowania takich jak 

- Prey Project
- Computrace Complete
- Inspice Trace
- Laptop Tracker
- Adeona 
i mam pytanie czy one są skuteczne? i ew jakie jeszcze inne programy do lokalizowania polecacie? 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

zalezly mi ogólnie na szybkim odnalezieniu laptopa po kradzieży dzieki jakeimuś programowi np. preyproject ew dzieki gps-owi , oraz ochorna przed kradzieżą(tutaj linka, i porządna torbna z zamkiem szyfrowym chyba wystarczy) oraz czy preyproject jest dobrym programem do lokalizacji laptopa ? i czy laptop MSI Ge72 6qc i77600&gtx960m ma wbudowany Gps?  ew ile by taki gps z montażem kosztował? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...