Skocz do zawartości

MSI R7 370 - po instalacji sterowników "Poza zakresem pracy 75/60Hz"


Recommended Posts

Witam serdecznie,

otóż od kilku dni mam problem, mianowicie. Dwa dni temu rano włączam komputer, po załadowaniu w10 nagle obraz stał się czarny, po chwili ukazała się informacja, że jest poza zakresem pracy 75/60Hz.

 

Po odinstalowaniu sterowników do grafiki wszystko działa, po ponownej instalacji znów jest ten sam problem. Próbowałem zainstalować starsze i dalej to samo. Ktoś coś?

Link to post
Share on other sites

Nie podziałało, znów to samo...

Boje się, że nie pomoże format. Chociaż raczej to wina karty nie jest bo nie działałaby wcale albo coś by było widać na ekranie, a ten aktualnie (bez sterów) nie miga, żadnych pasków, żadnych oznak. Źle mówię?

 

Może być to wina przejściówki DVI - VGA? Bo brakuje 2-3 pinów z tego co zauważyłem (wyrwane tak jakby), no ale wcześniej wszystko śmigało.


Dodam jeszcze od siebie, iż superrozdzielczość wirtualna (vsr) wcześniej normalnie działało (mogłem włączyć) a teraz "nieobsługiwane". Zresztą, wszystko na ssie widać:

http://i.imgur.com/aSp6pxp.png



Dzisiaj zakupiłem przejściówkę HDMI - VGA.
Na niej działa, aczkolwiek obraz jest przesunięty, żadna z rozdzielczości nie działa. Połowę ekranu widzę, reszta jest przesunięta na lewo.
Link to post
Share on other sites

Nie mam punktów, jutro przyjdzie mi dysk, więc sobie skopiuje wszystko i zrobię formata. Jakim programem zrobić obraz dysku?

Zrobiłem format. Nie pomogło, dalej to samo. Na przejściówce HDMI - VGA jest tylko jedna działająca, dość mała rozdzielczość 1440x900, gdzie normalnie powinienem mieć 1680x1050. Na tej co powinienem mieć widzę tylko połowę ekranu, reszta jest poza monitorem u dołu i po lewej stronie. Problem z kartą czy już monitor zaczyna wariować?


Refresh iksde.

Edytowane przez CleveR0309
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...