Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy opłaca się dopłacać do chipsetu X370 jeżeli komuś nie zależy na bajerach?

 

Co daje więcej faz i lepsza lepsza sekcja zasilania w X370 jak i tak wszystkie sztuki zatrzymują się na ~4GHz?

 

Jeżeli nie będzie się korzystać z SLI to nie ma sensu dopłacać do X370?

Edytowane przez simondd
Link to post
Share on other sites

To stare, testy, a ja patrzę w przyszłość. Aktualnie i7 ogranicza najwydajniejsze karty graficzne, nawet 5930K czasem nie wystarcza.

 

Wolę grać na Ryzenie z 16 wątkami przy utylizacji po 40-50% niż na i7 z ośmioma cigągle zawalonymi na 70 czy 80%.

 

Link to post
Share on other sites

To nie ma znaczenia czy wideo czy wykres, 100% test tylko jak samemu się go wykona albo z odpowiedniego źródła, bardziej martwiłbym się o bios, bo dodatkowo to dzięki pamięcią Ryzen robi się uniwersalny. Z informacji wynika, że niedługo Beta ma zniknąć i pojawić się oficjalna wersja, ale na becie jeszcze trochę brakuje.

Edytowane przez muki23
Link to post
Share on other sites

Ja dzisiaj swoją MSI B350M po tygodniu walki oddałem na gwarancje. Koszmarne mobo, najgorsze ze wszystkich jakie miałem w swoim życiu. Płyta miała niesamowite problemy z bootowaniem. Trwało ono tak długo, że aż monitor przechodził w stan czuwania a jedynym wyjściem był reset kompa. Z kolei jak już się coś pojawiło na ekranie to od razu wskakiwał bios i tak się można było bawić. Sprzęty wariowały, część działała a cześć nie... MSI samo walczy nie wiadomo z czym, pisałem do nich to odpisali że wszystkie ich płyty pod AM4 mają ten problem i nie wiadomo kiedy zostanie rozwiązany. Także jak będziesz coś brał to zapomnij o MSI. 

Ja sam teraz nie wiem co wziąć czy iść w X370 ale jedyne mobo jakie widziałem na mATX pod AM4 to Biostara czy jednak olać całkowicie Ryzena i wrócić do Intela...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

MSI niestety od początku na to cierpi a aktualizacji jak nie było tak nie ma. Są jakieś beta wersje ale one też nic nie robią... Na X370 podobno tego problemu nie ma, czytałem też że jeśli chodzi o B350 to Asrock ma najmniej problemów tam również nie występują te problemy z bootowaniem i cały czas poprawiają bios wypuszczając jakieś nowe aktualizacje. Ja już po tym co widziałem na MSI mam pewien uraz i nie wiem czy znajdę w sobie chęci żeby dalej się w to bawić...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...