Skocz do zawartości

Tablet jako dashboard do 600zł


Recommended Posts

Witam

 

Tak jak w temacie szukam tabletu do 600zł jako dashboard w samochodzie.

Niestety mój Lenovo TAB3 A7-10F nie wyrabia, jest powolny i często się tnie.

 

Szczególny nacisk kładę na:

 

Dobry odbiornik GPS

 

Ekran jasny czytelny z dobrymi kątami 

 

Najlepiej 8' ale może i 10' dam radę zmieścić

 

System android 

Link to post
Share on other sites

Ekran najlepszy będzie IPS i procek snapdragon z racji na wieloletnie aktualizacje (bo raczej już go nie będziesz wymieniać no nie?) lub może coś na intelu pod windowsa/linuxa.

Na intelu jeszcze dostaniesz mi pada 2 za ok 600 i xiaomi dba o aktualizacje no i zawsze możesz wgrać tam windowsa. https://www.aliexpress.com/item/NEW-Original-Xiaomi-MiPad-2-Android-5-1-Tablet-PC-2GB-16GB-7-9-Inch-Intel/32610342025.html 

Na snapdragonie za tą samą cenę ciekawie wygląda ten huawei https://www.aliexpress.com/item/Huawei-Honor-Pad-2-Tablet-PC-Snapdragon-616-Octa-Core-3GB-Ram-16-32GB-Rom-8/32812410671.html

 

Z PL ten dell wyglada spoko http://allegro.pl/dell-10-5050-z3735f-2gb-10-1-16gb-ssd-android-i6822265484.html

Edytowane przez bololabich
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Raczej nie będę wymieniał :) choć ten, który teraz zakupie będzie trzecim do tego celu. 

 

System raczej wolał bym aby był androidem bo na niego właśnie napisane jest sporo aplikacji typowo car dash lub wspierających sprzęt pod wtyk obd2

 

Np.

 

Car launcher

Real Dash

Yanosik

iobd2

waze

i wiele innych 

 

Nad mipad właśnie się zastanawiam bo jest dość dobrze wykonany (wąskie ramki 8 cali dobra aluminiowo-szklana obudowa) będzie go łatwo zamocować 

Minusem jest mała dostępność na alledrogo, może warto z chin faktycznie go ściągać  

Link to post
Share on other sites

Raczej odwrotnie - z allegro nie warto go brac tylko i wyłącznie z chin, a dostępnych sklepów i opcji jest cała masa, z opłaconym podatkiem, bez opłaconego podatku, z gwarancją lub bez itd. Mi pad 3 będzie za drogi ale Mi pad 2 da radę i nawet jeśli będzie problem kiedyś nowego androida wgrać to zawsze mozna wgrac windowsa i nie wierzę, że na windowsa nic nie znajdziesz :3 

Link to post
Share on other sites

Windows mobile 10 nawet nie biorę pod uwagę lol jeszcze windows 6.5 to można myśleć w końcu najpopularniejszy system na nawigacjach ale nie tam masz andka lub pelnoprawny win 10 lub i to i to w dual boot :)

Edytowane przez bololabich
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...