Skocz do zawartości

słuchawki outdoor/indoor(PS4) ~600zł


Recommended Posts

Witam

 

 Na początku informuję: Jestem zielony w temacie ( tak czytalem wszystkie możliwe tematy na temat słuchawek zawarte na tym forum).

 

teraz na temat:

 

Szukam słuchawek nausznych niekoniecznie przewodowych, które wpasują się w moje zapotrzebowania - transport do pracy komunikacją miejską , a w domku do PS4. Muzyka jakiej słucham jest wszelaka.

 

źródłem dźwięku bedzie smartphone.

 

Wywnioskowałem, że wpasować się w moje wymagania mogą

Audio-Technica ATH-M40X

 

budżet max 600zł

 

 

Z góry dziękuję za wyrozumiałość i udzieloną pomoc !

 

Piona !

Link to post
Share on other sites

poczytaj jeszcze o focal listen ponoś fajne słuchawki bywają ostatnio na morele często w promo za około 600zl

 

 

właśnie nad nimi również się zastanawiałem. Sęk w tym, że nie chce czekać na promke :)

 

dziękuje za radę !

poczytaj jeszcze o focal listen ponoś fajne słuchawki bywają ostatnio na morele często w promo za około 600zl

 

a coś z AKG bo jestem jakoś dobrze nastawiony do tej marki

właśnie nad nimi również się zastanawiałem. Sęk w tym, że nie chce czekać na promke :)

 

dziękuje za radę !

 

a coś z AKG bo jestem jakoś dobrze nastawiony do tej marki

Jeszcze jedna sprawa:

 

Jak zapatrujecie się na zakup sprzętu użwanego ?

 

http://allegro.pl/sluchawki-focal-listen-i6724280306.html#thumb/2

 

widzieliście kiedyś podróby takiego sprzętu ?

Link to post
Share on other sites

Podrób Focali Listen praktycznie nie ma, poza tym to dość świeże słuchawki. Najczęściej spotykane są podróbki tych najbardziej popularnych słuchawek, czyli np. Beatsów.

Co do używek, to sporo ich miałem i nie widzę w tym żadnego problemu.

Link to post
Share on other sites

K550 na podróże raczej nie polecam. Słabo trzymają się czajnika a i kabel dlugawy jak żyłka na ryby.

HFI często zabieram wszędzie ze sobą - o wiele lepsza z nimi jest sytuacja. Aczkolwiek są mniej wygodne oraz zapewniają wygląd hmm lekko kosmiczny.

Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu porównywałem ATH m50x oraz AKG K550. Kupiłem te pierwsze. W repertuarze który słucham (rock, metal) bardziej mi podpasowały. Nie są to słuchawki neutralne, grają tak trochę "estradowo" (lekko podbite skrajne pasma) ale po 10 latach słuchania muzyki na Grado sr60 chciałem coś z wykopem i dynamiką. Dobrze też się sprawdzą w grach i filmach(wybuchy itp.)

Z kolei AKG K550 grały dla mnie głównie średnicą więc możliwe, że do muzyki "wszelakiej" będą lepszym wyborem.

Link to post
Share on other sites

Jemu może chodzi o to, że średnica jest faktycznie w nich najbardziej wyczuwalna i ja tez takie odczucia miałem zaraz po wysokich i basie to jednak średnica była tymi pasmami troszkę bardziej rzucająca się na tle innych.Nieznacznie ale jednak.

Link to post
Share on other sites

M50x "lekko podbite skrajne pasma" :)

Przeca one mają wykosmosowany dół chyba na 50hz i to nieźle. Bas i ostro na górze, tak grają. W połączeniu z imadłowym ściskiem czachy (po wyjęciu z pudełka) do rocka i metalu jak marzenie! Nic dziwnego że to he wybrałeś :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...