Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Konfiguracja Routera Technicolor

router konfiguracja modem login password passy internet config ip technicolor

Najlepsza odpowiedź Longhorn , 01 luty 2017 - 13:03

Multimedia nie dostarcza danych do zmiany ustawień swoich routerów. Urządzenia są konfigurowane pod tego dostawcę i loginy producenta sprzętu nie działają oczywiście. W ofercie FTTH jeśli router ma 4 wejścia LAN, to tylko jedno jest przeznaczone dla komputera, reszta ma skonfigurowane VLAN pod telewizję. W ofercie kablowej pewno jest tak samo.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 VoopeRr

VoopeRr
  • Amator

• 37 postów
  • Miejscowość:Polska

Napisano 31 styczeń 2017 - 21:50

Witam!

Dzisiaj został wymieniony u mnie w domu modem na

na urządzenie 2w1 (Router i modem) Technicolor EPC3949

i mam mały problem otóż chciałem sobie skonfigurować sieć

według własnych upodobań.Chodzi mi o konfiguracje na

stronie czyli w przeglądarce wpisuje "ip" i tam muszę podać

login i hasło i tu rodzi się taki problem że nie znam owych

pasów a na opakowaniu ani na modemie nie widziałem

żadnych loginów ani haseł,wiecie może jak to można

uzyskać ?

Jeśli to pomoże to modem dostarczyła mi firma Multimedia.

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

• 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7559 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 31 styczeń 2017 - 22:38

Zapewne zna je dostawca internetu - jego zapytaj.

• 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 Longhorn

Longhorn
  • Maniak

• 3281 postów

Napisano 01 luty 2017 - 13:03   Najlepsza odpowiedź

Multimedia nie dostarcza danych do zmiany ustawień swoich routerów. Urządzenia są konfigurowane pod tego dostawcę i loginy producenta sprzętu nie działają oczywiście. W ofercie FTTH jeśli router ma 4 wejścia LAN, to tylko jedno jest przeznaczone dla komputera, reszta ma skonfigurowane VLAN pod telewizję. W ofercie kablowej pewno jest tak samo.

• 1

i5 4690K | 2x4GB 2400MHz | Asus GTX 1060 6GB | SSD 256GB + 2TB + 250GB | Thermaltake SmartSE 630W | Thermaltake Commander GS-III | LG 22MP65 | CM Storm Devastator | Win 10 Pro | Microlab Solo7c * Dell Vostro 5471 + Dell Latitude E5430 + E7240

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: router, konfiguracja, modem, login, password, passy, internet, config, ip, technicolor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych