Skocz do zawartości

Recommended Posts

A jak chcesz kompleksowo przeskanować komputer to obadaj temat antywirusa w wersji live, którego odpala się z pendrive tak jak np. Instalację windowsa. W internecie jest masa poradników jak to wykonać nie jest to trudne. Ale trwa to dość długo za to omija windowsa przy skanowaniu i przetrzepuje dokładnie każdy plik.

 

Wyłącz podpis... // _Skipper_

Link to post
Share on other sites

adwcleaner i malwarebytes antimalware przeskanuj i pokasuj

Po przeskanowaniu tymi programami nadal się Kryptik.FGFN pojawia

 

A jak chcesz kompleksowo przeskanować komputer to obadaj temat antywirusa w wersji live, którego odpala się z pendrive tak jak np. Instalację windowsa. W internecie jest masa poradników jak to wykonać nie jest to trudne. Ale trwa to dość długo za to omija windowsa przy skanowaniu i przetrzepuje dokładnie każdy plik. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Co do tych stron to niestety nie mogę się dostać ponieważ NOD odmawia mi dostępu, a wyłączyć tym czasową ochronę nie mogę bo nie wiem jak bardziej zawirusuję kompa. Mógłbyś napisać jakie programy.

 

Jeszcze jedno pytanko czy ten trojan może powodować że jak klikam na jakiś link to pojawia się Błąd otwarcia że niby zle wpisałem adres itd.?

Bym dodał Screena ale coś forum wywala mi :Nie możesz użyć grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum."

Link to post
Share on other sites

Przeszukaj rejestr w trybie awaryjnym,jako administrator...

Tryb awaryjny nie chce mi się uruchomić, korzystam z win 10 (ale to chyba ma mało do rzeczy) Jak wchodzę normalnie w rejestr bez przechodzenia w tryb awaryjny i przeszukuje to rejestr mi się zawiesza.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...