Skocz do zawartości

Słuchawki bluetooth (aptX) za ok.400PLN?


Recommended Posts

Siemanko.
Potrzebuje przenośnych słuchawek BT jak w temacie. 
Patrzyłem na AKG Y45BT ale nie wiem, czy to dobry wybór.
Liczę na pomoc forumowiczów :)

Budżet (ok. 400zł):

Czego potrzebujesz? (słuchawki Bluetooth):

Przeznaczenie (muzyka i gry):

Źródło (Xperia Z3 i spotify, PC po kablu):
Oczekiwania 
(lekkości, wygody, kodeka aptX i dobrej jakośći):
 

Edytowane przez PolakPotrafi321
Link to post
Share on other sites

ciężko aby ktoś Ci odpowiedniej udzielił rady. Na zasadzie, że ma porównanie z czymś innym, sensownym wyborem. Tutaj raczej my na kabelkach jedziemy,czyli tak klasycznie :)

 

wiem, że nie takiej odpowiedzi oczekiwałeś ale znam ten dział jak własna kieszeń.

 

proponuję udać się do sklepu ,najlepiej mp3store .Pracują tam kompetentni ludzie i poprosić ich, o wybrane modele w oparciu o własny gust muzyczny. Odradzam typy ;media ,rtv euro.Tam często wciskają wszystko.

Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki za radę. Potrzebuję bezprzewodowych bo w poprzednich wymieniłem kabel 2 razy, aż w końcu się popsuły całe i używam doków od telefonu. :D

no tu same dinozaury dla których kabel gra lepiej i koniec tematu :)

 

a co miałeś poprzednio ?

Link to post
Share on other sites

Mimo, że takie słuchawki mnie nie przekonują to mają jedną zaletę. Bierzesz ze sobą telefon, czy cokolwiek co będziesz z nimi łączył i możesz spokojnie sobie sprawdzić każde bezprzewodowe słuchawki bez obawy, że Twoje źródło nie ukaże ich potencjału.

 

Słuchawki na kablu mają ten problem, że często skalują się wraz ze źródłem i im lepsza karta dźwiękowa, DAC, wzmacniacze itd. tym słuchawki lepiej zagrają.

Link to post
Share on other sites

Słuchałem Y50 i nie mogę polecić nikomu, bo to masowało basem poza którym nie było w sumie nic więcej. Nie wiem, jak to wygląda tutaj w tym modelu. Radzę iść do Media Marktu, Saturna, jakiegoś sklepu gdzie takie słuchawki znajdziesz i posłuchać ich z telefonem. Nie powinno to być jakieś problematyczne. Sam ostatnio raczyłem się w sklepie słuchawkami Bose, które grały naprawdę dobrze i mówię tu nie o jednym a kilku modelach. Szkoda tylko, że ich cena zaczyna się od "1" a dalej są jeszcze trzy cyfry.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...