Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Domyślny program do otwierania plików *.dll

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kingston350

kingston350
  • Gaduła

• 311 postów
  • 3DMark 06:0

Napisano 07 styczeń 2011 - 21:30

Otóż pomyliłem się i zamiast na pliku .iso to na pliku .dll dałem by był otwierany przez winrar i teraz każdy plik DLL otwiera sie przez win rar. Co zrobić by tak nie było? By plik DLL u mnie na kompie nie miał żadnego programu do otwierania?
  • 0

#2 kubbak

kubbak
  • Powered by Intel

• 7890 postów
  • 3DMark 06:17365

Napisano 08 styczeń 2011 - 11:03

Vista/7: Panel Sterowania -> Programy domyślne -> wybierasz program z listy, klikasz Wybierz ustawienia domyślne dla tego programu i tam odznaczysz sobie *.dll.
XP: w jakimś oknie eksploratora Windows Narzędzia -> Opcje folderów -> Typy plików -> szukasz DLL, zaznaczasz go i klikasz na Usuń.
  • 0

"If everything seems under control, you're just not going fast enough." | "Straight lines are for fast cars, turns are for fast drivers."

Mario Andretti       Colin McRae

"The Isle of Man is very difficult. If you make a mistake, maybe it’s the last mistake."
                                Valentino "The Doctor" Rossi

Rumble Bee Project

#3 kingston350

kingston350
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 311 postów
  • 3DMark 06:0

Napisano 09 styczeń 2011 - 11:06

Dzięki pomogło ;)
  • 0

#4 piotrekkg

piotrekkg
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 06 luty 2011 - 17:27

Mam ten sam problem, z tym że na pliku .dll dałem by był otwierany przez Gadu-Gadu. Mam Windowsa 7 i próbowałem przez Panel Sterowania->Programy Domyślne, ale nie mam tam na liście GG. Mógłby mi ktoś pomóc?
  • 0

#5 kubbak

kubbak