Skocz do zawartości

[PC] Stronghold / Twierdza


Recommended Posts

Do dyskusji zapraszam fanów serii

 

Ja zaczną stwierdzeniem, że dla mnie Stronghold 1, Crusader i Extreme to najlepsze gry z serii, po prostu się nie starzeją i są niezastąpione.

 

Stronghold 3 chyba będzie reaktywacją serii, na to liczę, czytałem wiele wywiadów i ma być ciekawie. Co wy sądzicie o całej serii i o 3 odsłonie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Grałem w Stronghold Crusader, Extreme i Stronghold 2. Crusader i 2 są świetne. Extreme mi nie przypadło (Pożyczyłem chwilowo od kolegi), ogółem odrzuciło mnie. Nie pamiętam za bardzo, ale chyba odrzuciło mnie z powodu tej ograniczonej ''swobody''. Stronghold 2 jest dla mnie aktualnie najlepsza z tych części. Ciągle świetnie mi się w nią gra. Na temat ''trójki'' wyczytałem tylko, że powstaję, a tak to nic. Ogółem czekam i mam zamiar w nią zagrać.

Link to post
Share on other sites

Stronghold 2 odpycha mnie z powodu ogólnie spotykanego "gnoju" oraz panoszących się wszem i wobec szczurów :D

 

W trójce ciekawi mnie system dnia i nocy działający w dość ciekawy sposób sobaczymy jak im to wyjdzie,

 

Grafika pokazana na screenach jest oszałamiająca, wątpię czy wszystkim fanon strategii ona (gra) odpali na fulll :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ja tez czekam na trojke ale licze ze bedzie to 1,krzyzowiec z nowa oprawa graficzna. w dwojce wkurza mnie wolne tepo akcji (w 1 a tym bardziej w extreme tempo podkrecone na maksa:) najbardziej pamietam moment w twierdzy EX kiedy mialem juz ukonczyc ostatnia misje i mialem formata:(((

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...