Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Aktualnie posiadam Takstar pro80 jednak po dłuższej posiadówce męczą mi sie w nich uszy. Grają zbyt neutralnie, żaden dźwięk się nie wybija. Czuję też, że dźwięk jest tak jakby za kurtyną, przyciszony. 

Dlatego też postanowiłem zmienić je na słuchawki otwarte w cenie do 600zł. Za DAC służy mi Audiotrack Prodigy Cube. Zastanawiałem sie nad SHP9500 (~500zl) oraz HD598 (640zl). 

Link to post
Share on other sites

przede wszystkim zmieniłbym oampa w tym Cube na przynajmniej lme49860 ,a najlepiej coś od Analog Devices.

 

jeżeli tobie jasny dźwięk nie straszy zainteresuj się Audio-Technica ATH-AD700X .Ogromna scena dźwiękowa, bardzo detaliczne i dynamiczne ale niskich tonów nie za dużo. Ot ,takie mocne uderzenia bez niskiego zejścia. 

Link to post
Share on other sites

Właśnie wczoraj poczytałem o tym oampie i zamówiłem juz Muses M2. Jak z wygodą w  ATH 700x, bedę w nich spędzał około 8-10h dziennie.

Ogólnie chciałbym żeby dźwięk głęboko schodził ale też wybijał w górę w odpowiednim momencie. Bo w pro80 jest dół ale wydaje mi się niezbyt głęboki za to góra jest zbyt równa i tak jakby w tle.

Edytowane przez Bastic
Link to post
Share on other sites

 

 

Jak z wygodą w ATH 700x, bedę w nich spędzał około 8-10h dziennie.

bardzo komfortowe ,aczkolwiek wygodę każdy ocenia po swojemu.

 

 

Ogólnie chciałbym żeby dźwięk głęboko schodził

no to z AD700X będzie problem , bo to jasne słuchawki ,bez ciepełka w basie.

Link to post
Share on other sites

według mnie świetny wybór dla ciebie , ale Cube do końca ich dobrze nie uciągnie. 

 

Czy miałeś Fidelio X2?

 

Miałem u siebie Fidelio X1 oraz na własność X2 i one nie potrzebują dużo mocy, a X2 według mnie zyskiwały na słabszych źródłach, bo na mocnych wzmacniaczach bas zaczynał nieco szaleć.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście zgadzam się, że Fidelio X2 to niezła sprawa, bo to dość uniwersalne nauszniki, wygodne i świetnie wykonane oraz, jak wspomniano potrafią fajnie zagrać z słabszych źródeł.

 

Czy Cube to za mało? Dla adivxv pewnie tak, ale zapewne dla wielu wystarczy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...