Skocz do zawartości

Raty PayU Allegro - brał ktoś ?


Recommended Posts

Działa sprawnie, nic mi się nie zawieszało nigdy, a korzystałem już 3 razy. Po wypełnieniu wniosku w ciągu kilkunastu minut miałem decyzję.

 

Z tego co pamiętam, to wysyłają Ci harmonogram spłaty wraz z jednym blankietem. Więc albo sobie go skserujesz/będziesz wypełniać co miesiąc nowy na poczcie, albo przelew.

Link to post
Share on other sites

Ja tam zawsze biorę raty 0% 4 raz wziąłem. Za 1 razem trwało to 2-3dni teraz jak już 4 raz wziąłem to trwało to z 3minuty i odpowiedz miałem ja spłacałem szybciej zęby moc coś wziąć znów jak będzie :D teraz czekam na święta znów coś weżnę nic lepszego niż raty 0% payU:D Jest jeden mankament jak wziąłeś  coś na raty payu allegro a nie spłacisz jeszcze tego to 2 rat nie dostaniesz:P

Link to post
Share on other sites

witaj, ja mam raty mbank i jest ok. Trzeba uważać na Alior bo jak masz jedną negatywną wiarygodność kredytową to kolejne lecą z automatu na negatyw , trza dzwonić do nich na infolinię i prosić o anulowanie 1 wniosku negatywnego. Ja wziąłem sprzęt na około 780zł i mam rat 12 po 65 z groszami. Raty wziąłem pod koniec lutego a 1 ratę mam 1 maja   :)

Edytowane przez EvenQ
Link to post
Share on other sites

witaj, ja mam raty mbank i jest ok. Trzeba uważać na Alior bo jak masz jedną negatywną wiarygodność kredytową to kolejne lecą z automatu na negatyw , trza dzwonić do nich na infolinię i prosić o anulowanie 1 wniosku negatywnego. Ja wziąłem sprzęt na około 780zł i mam rat 12 po 65 z groszami. Raty wziąłem pod koniec lutego a 1 ratę mam 1 maja   :)

 

Mogłeś ustalić ilość rat i ich wysokość?

 

Przysyłają blankiety do opłaty czy tylko numer konta?

Link to post
Share on other sites

A w weekend można kupić na raty?

 

Chodzi o to czy będzie decyzja czy też dopiero w poniedziałek.

 

I jeszcze pytanie o koszt dostawy. 

 

Jest wliczony już w w raty czy płacimy oddzielnie?

Edytowane przez kobong
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Witam

Sorki, ze odkopuje ale nie chce zakladac nowgo tematu. Czy ktos moze powiedziec czy moge sobie zmiejszyc ilosc rat? z tych 20 do 6? I czy rzeczywiscie nie ma tam zadnych ukrytych oplat np od allegro? Biorac przedmiot za 1000zl splacam tylko te 1000zl?

Link to post
Share on other sites

Dostalem przez Mbank.

Mam kolejne pytanie. Smsem dostalem  wiadomosc: "Pakiet aktywacyjny wazny 48h: tymczasowy identifikator klienta: 8xxxxxx, tymczasowe hasla: Ixxxxxxx 6xxxxxxxxx, Telekod 1xxxxx."

Do czego bede potrzebowal te konto po aktywacji?

Mam sie zalogowac do tego konta poprzez te dane? czy nie trzeba?

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

czyli co serio to jest na 0% ? druga sprawa  jakie warunki trzeba spełniać by wziąć cos an raty za 3000zł np ? w sumie całkiem spory pułap dałem  to moze na 1500 to będzie bezpieczniejsze.

Edytowane przez bluro
Link to post
Share on other sites

Jestem w trakcie spłacania 10 rat za honor7. Całość załatwiania trwała może z 15min. Wpisałem dochody, jakieś tam obciążenia :-)

Telefon był kurierem za 2 dni. Potem list od Alior ze spisem rat i nr konta. Ustawiłem w banku automat na te raty i można zapomnieć o sprawie. Jak zakończe to na pewno coś kupie w ten sposób.

Ze swojej strony polecam. I nie brałem jakiś dodatkowych ubezpieczeń.

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...