Skocz do zawartości

Kierownica do Euro Truck Simulator 2 - 500zł


Recommended Posts

Hej, jako że mam już dość grania w ETS2 na moim wysłużonym padzie od X360 zastanawiałem się nad kupnem kierownicy. Wszyscy oczywiście polecają Logitechy G27 oraz G29, niestety nie jestem w stanie wydać na obecną chwilę tyle pieniędzy. Mam do wydania max 500zł. Czy jest sens kupować za tyle, czy może faktycznie lepiej zaoszczędzić i kupić jedną z w/w bestii?

Link to post
Share on other sites

Zaoszczędzić i kupić lepszą warto wtedy,kiedy naprawdę gry związane z prowadzeniem,są dla ciebie swojego rodzaju pasją. Mówię to na swoim przykładzie, bo G-27 to był dla mnie też spory wydatek,ale 98% moich gier to symulatory i wyścigi...

Link to post
Share on other sites

Jak nie chcesz inwestować i kupować G27 czy G29 to polecam Logitech Driving Force GT (kąt obrotu 900 stopni!) - sam gram na niej w ETS'a 2. Kupiłem używaną za 300zł, myślę, że to dobra cena - poszukaj na olx.pl czy allegro ale najpierw zapoznaj się z tym: http://simracing.pl/forum/f197/zakup-kierownic-poradnik-13664/

Edytowane przez proqqqe
Link to post
Share on other sites

Assetto wymiata ale fakt cza się znać jak ust samochód.Masz wszystkie trzy dodatki ? są wypasione.

Pomijając trudności z ustawieniami warto szlifować jazde w tej grze.Jak co to wyślij swoje namiary to cię podszkole ;) tylko w to śmigam najczesciej ,ets2 dla relaxu ale idzie szybko zasnąć :D

Link to post
Share on other sites

Przy ETS 2 to ja odpoczywam. Puszczam muzyke i jade... :) Dam znać bo ciekawy jestem. Proj Cars też jest niezłe,trochę się ścigałem w jakiejś lidze ale zrezygnowałem bo zbyt niska kultura jazdy przeciwników (niektórych) powodowała,że zamiast emocji i przyjemności w rywalizacji same urwał latało. Prawdą jest,że są świetni gracze i jeżdżą wręcz fenomenalnie. Kiedyś w F1 2010 byłem 50-ty w rankingu multi,ale musiałem się opanować. Ostatnie wydanie F1 to jedna wielka pomyłka....

W Assetto dodatki mam,bo same się instalują.

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Przy ETS 2 to ja odpoczywam. Puszczam muzyke i jade... :) Dam znać bo ciekawy jestem. Proj Cars też jest niezłe,trochę się ścigałem w jakiejś lidze ale zrezygnowałem bo zbyt niska kultura jazdy przeciwników (niektórych) powodowała,że zamiast emocji i przyjemności w rywalizacji same urwał latało. Prawdą jest,że są świetni gracze i jeżdżą wręcz fenomenalnie. Kiedyś w F1 2010 byłem 50-ty w rankingu multi,ale musiałem się opanować. Ostatnie wydanie F1 to jedna wielka pomyłka....

W Assetto dodatki mam,bo same się instalują.

 

Pro cars jest słabe.

Dodatki o które pytalem to DLC 1/2/3

 

 

 

Towar z ekspozycji powinien być tańszy a dwa ta kierownica prawdopodobnie jest ze zwrotu (ktoś ją oddał z różnych przyczyn)
Link to post
Share on other sites

@up

Tak czy inaczej, jeżeli autor ma zacięcie do gier wyścigowych i nie chce wydawać fortuny np. na Logitecha G27/29 to Logitech Driving Force GT niszczy wszystkie pozostałe w swoim przedziale cenowym. Jednak jeśli to ma być tylko do ETS2, to chyba nie jest potrzebna aż tak dobra. 

Edytowane przez Tomo1989
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...