Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć!

Za niedługo będę sprzedawał mojego staruszka - Xboxa 360 E ze względu na Xboxa One.
I chciałbym, aby osoby o wiele lepiej obeznane w temacie pomogły mi go wycenić.
Konsola:

Konsola jest praktycznie bez uszkodzeń spowodowanych przeze mnie. Jakieś drobne wady konstrukcyjne jak dziwna tacka *nic nie przeszkadza, ani nic nie psuje* to nie moja zasługa. Tylko świecąca część jest dosyć mocno porysowana, a także są w plastiku w dwóch miejscach są na pierwszy rzut oka nie zauważalne, dwa małe podniesienia, które mają nie więcej jak 2 mm.

Zasilacz od konsoli jest w stanie perfekcyjnym. Nic z nim prawie nie robiłem. Leżał sobie tylko pod biurkiem i czasami go wycierałem bardzo delikatnie.

Konsola posiada wbudowany dysk 4GB. Nie posiadam oddzielnego.
Sprzęt do konsoli:

 

Do konsoli posiadam dwa pady. Z czego jeden w bardzo dobrym stanie,  bo mało używany przez brata, a drugi używany przeze mnie już w trochę gorszym stanie, bo na prawym boku posiada lekko uszkodzony plastik, a także starcia od użytkowania pod spodem.

Nie posiadam Kinecta, mimo, że go kiedyś miałem *widać na pudełku*.

 

Dodatkowo dorzucam kabel HDMI.
Gry:

 

O to lista gier i ich stan:

-Wiedźmin 2: Zabójcy Królów [PL] - gra i pudełko w dobrym stanie, z kartonową nakładką, dodatkowo: sountrack i mapa.

-Diablo III: Ultimate Evil Edition [PL] - gra i pudełko w bardzo dobrym stanie, kod ze środka wykorzystany.

-Call of Duty: Modern Warfare [EN] - gra w dobrym stanie, pudełko w bardzo dobrym stanie.

-Call of Duty: Modern Warfare 2 [PL] - gra w średnim stanie *płyta szczerbiona, ale gra odtwarza się dobrze*, a pudełko w złym *ułamane*.

-Call of Duty: Modern Warfare 3 [EN] - gra w steelbooku *lekko porysowany i trochę powygianny na rogach*, gra w stanie OK.

-Call of Duty: Advanced Warfare [EN] - gra w bardzo dobrym stanie jak i pudełko. Wersja recenzencka. Mam pozwolenie na jej sprzedaż od Xbox Polska, którzy mi ją wysłali.

-Mortal Kombat [EN] - gra w stanie dobrym, pudełko lekko ułamane na rogu.

-Borderlands 2 [EN] - gra i pudełko w bardzo dobrym stanie. Kod ze środka wykorzystany.

-Dragon Age: Origins [EN] - gra w stanie dobrym, pudełko bardzo dobrym. Kod ze środka wykorzystany. Gra jest w trybie NTSC, ale odpala się dobrze, bez żadnych problemów.

-Mass Effect 2 [EN] - pudełko jak i obie płyty w stanie bardzo dobrym. Kod ze środka wykorzystany.

-Mass Effect 3 [PL] - gra jak i pudełko w bardzo dobrym stanie. Kody ze środka wykorzystane. W pudełku zamiast książeczki od Mass Effect 3 jest książeczka od... Mass Effect. Nie wiem co się stało podczas wysyłki.

 

To wszystko, co mam. Mam nadzieję, że pomożecie mi to wycenić!
                                                                                                             Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...