Skocz do zawartości

Razer DeathAdder Chroma vs SteelSeries Rival vs Zowie FK1


Razer DeathAdder Chroma vs SteelSeries Rival vs Zowie FK1  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która myszka jest najlepsza dla gracza CS GO z chwytem Palm Grip?

    • Razer DeathAdder Chroma
    • SteelSeries Rival
    • Zowie FK1
    • Inna


Recommended Posts

kolega wyżej ma racje w kilku rzeczach. rival,fk1,deathadder chroma to bardzo dobre myszki.
Rivala mam i polecam: boki się nie ścierają ale widać faktycznie ,że apokalipsy nie wytrzymają(tak,ludzie mówią o ścieraniu ale nie wiem co trzeba robić z myszkami żeby to sie stało). dobry sensor,podświetlenie i wszystko możesz sobie ustawić w gamesensie jak lubisz(jak kogoś to jara to jak najbardziej na plus)

DA chroma jest....specyficzna. musisz przyłożyć ręke i sprawdzić czy dobrze ci się na niej gra czy nie i to w sumie tylko jej jedyny minus. świecę sie i ma sensor klasy...bardzo dobrej? o ile nie wspanialej.

FK1/2 jest najprostsza z nich i najbardziej łatwa w użyciu. uniwersalny kształt i po podłaczeniu wio,bez programów.

 

jeśli sugerujesz się tym ile myszka ma dpi to gratuluje. w praktyce nie da się używać myszki na powyżej 1600(i to o ile masz kilka monitorów).większość PROSÓW MLG gra na 400/800 max. nie wspominając o tym ,że laserowe sensory do fpsów nie są zalecane . jak na pierwszą dobrą myszke to ja bym na twoim miejscu brał rivala lub da. swoją drogą ostatnio była aukcja na allegro jednego ze sklepów na x w której w skład wchodził rival i ogromna podkładka za 200zł. Jeśli nie masz podkładki to dolicz sobie odrazu około 40zł na podkładkę

 

pójdź sobie do jakiegoś sklepu w którym są wszystkie 3 myszki i zobacz która pasuje najbardziej bo wszystkie 3 są mega ok :)

Link to post
Share on other sites

nie znam niezadowolonego klienta firmy zowie . Człowieku ty się pytasz o rzeczy na poziomie : co lepsze- lambo czy ferrari? a jak ktoś ci odpowiada ,że samochód który ma więcej koni mechanicznych nie jest lepszy do sie oburzasz... jeszcze raz : RAZER robi dobre produkty....kilka. tzn kilka myszek i klawiatur jest dobra,reszta szrot a to co dobre ma faktycznie zawyżoną cenę bo target to gracze. Zowie ma bardzo dobre myszki tylko trzeba sprawdzić samemu czy pasują. Nie wspominam już o bezsensowności podświetlenia myszki bo przecież na czymś trzeba trzymać ręke i jednak nie widać tego a w nocy tylko przeszkadza :D

Link to post
Share on other sites

To co powiesz o zasilaczach??? Miałem zasilacz chiński, niemarkowy i mało co kompa mi nie spalił.  Teraz mam zasilacz XFX XTR 550W  markowy i jest o wiele lepszym zasilaczem.  Mimo, że niemarkowy zasilacz miał rzekomo 600W, ale tak naprawdę miał mniej i był o wiele gorszy.  SPECYFIKACJE PRODUKTU, KTÓRE SĄ PODAWANE PRZEZ PRODUCENTA MOGĄ KŁAMAĆ!

Edytowane przez Mateusz121
Link to post
Share on other sites

Porównanie PSU do myszki ma tyle sensu co pompowanie pontonu płucami. A i w ofercie "chińskich" zasilaczy zdarzają się porządne produkty.

 

A Ty wiesz, że twój markowy zasilacz nie jest produkowany przez XFX, tylko Seasonic, nie?

Link to post
Share on other sites

Czytam czwarty raz i nie rozumiem o co Ci chodzi z porównaniem do zasilaczy. miałeś syf ale nie spalił ci kompa i wybrzydzasz bo wydałeś pieniądze na nowy dobry zasilacz który ma podane aż o 50W mniej niż ten syfiasty?. o co Ci chodzi ze specyfikacjami?. Ja naprawdę staram się ci pomóc ale chyba sie poddam bo brak ci elementarnej wiedzy i sugerujesz się tym co wyczytasz w internecie tylko nie do końca rozumiesz to co przeczytasz. Nie rozumiesz co się do ciebie piszę i jeśli chodzi o myszki to najlepiej by było dla ciebie jakbyś kupil sobie jakiegoś a4techa na vtracku bo ma 4k dpi i jeszcze "przyjanuszysz" na pieniądzach bo taką myszkę można kupić już za 50zł. tylko potem nie zaczynaj nowego tematu ,że "CIĘŻKO JEST WBIĆ GLOBALA NA TEJ MYSZCE COŚ". pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

mam od dzisiaj ss rival - w dłoni leży bosko, dziala b. dobrze (jak chyba wiekszosc myszek w tej cenie), kabel lekko sztywny ale to drobnostka. rada ode mnie - pojdz do sklepu wez gryzonia w lape i zobacz czy ci pasuje. innego wyjscia nie ma. mowie jako nowy uzytkownik mychy ktory stal przed takim samym dylematem. 

Link to post
Share on other sites

Marketing już dawno zniszczył ludziom mózgi. Naogladają się streamów z opłaconym przez producentów sprzętem, turniejów także sponsorowanych i jak potem ludzie mają funkcjonować w społeczeństwie?

dokładnie.

Co do tego użytkownika tycha i jego komentarzy to nadal mogę dodać że razer=słabe produkty nie tylko "krakeny".

Link to post
Share on other sites

Zowie FK1 i Rival mają te same sensory tylko, że Zowie ma mniej DPI.  Dlaczego większość ludzi woli Zowie?  Zowie ma precyzyjniejszy sensor od Rivala i sensor w Zowie jest bardziej dokładny??

 

 

Jak się ma porównanie ślizgaczy w tych trzech myszkach??  Która myszka z wyżej wymienionych ma najlepsze ślizgacze i najlepiej ślizga się na podkładce A4Tech X7 300MP?

Link to post
Share on other sites

Po tylu postach ty naprawdę jeszcze się nie możesz zdecydować? jest szansa ,że gamesense od rivala potrafi interpolować 3200 do 6500. ty właściwie wiesz co znaczy dpi prawda? jeśli nie to tak BARDZO BARDZO ogólnikowo : im wiecej dpi tym mniej musisz machać ręką ,żeby wykonać ruch tzn na 600 dpi będziesz kręcił kołowrotki nadgarstkiem aby odwrócić się o 360stopni a na np 2000dpi wykonasz jakieś 2cm ruchy i przeskoczy ci o 4 wsie i 3 rzeki kursor. a kogo interesują ślizgacze? teflony i tak się porysują i zjadą po jakimś czasie a w dzisiejszych czasach sklepów internetowych możesz kupić je za kilkanaście zł. myślę ,że temat wyczerpany w 100%. jeśli dalej nie kumasz o co chodzi to nikt Ci już nie pomoże,głową muru nie przebijesz. widze ,że pod napływem komentarzy zrezygnowałes z deathaddera :D ah ta siła forum :D

Link to post
Share on other sites

Ani Rival nie ma żadnej przewagi nad DA, ani DA nie ma żadnej przewagi nad Rivalem. Obie myszki są bardzo dobre, wybór należy do Ciebie, a temat wyczerpaliśmy już w 110%. Gdyby dana mysz miała jakąś przewagę nad innymi to chyba napisalibyśmy coś typu "Bierz myszkę A, bo ma jakąś tam przewagę nad myszką B"...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...