Skocz do zawartości

[WYCENA] HIS 4870 1 GB iCooler 3


Recommended Posts

Witam

 

Za niedługo będę sprzedawał ww karte graf, kupiona w kwietniu br, więc jeszcze około półtorej roku na gwarancji. Dodam, że jest w świetnym stanie, regularnie czyszczona z kurzu, nie podkręcana

 

Wszystko co było w pudełku, dwie przejściówki z molexa na 6 pin, płyta z oprogramowaniem, naklejka HIS, mostek crossfire i oczywiście karta z gwarancją i paragonem

Link to post
Share on other sites

Myślę iż 450zł to dobra cena

A ja myślę że wolałbym w obecnej chwili kupić np. z allegro używaną z 2 gwarancją Sapphire 4890 za 450zł lub dołożyć 60zł i mieć gtxa 460,pewnie teraz autor klnie na mnie,ale większość posiadaczy kart pokroju gtx 260-280 mają problem sprzedać za dobrą cenę,jednak zawsze można trafić na.......

Link to post
Share on other sites

450zł używana? Za tyle to można kupić nową sztukę 5770 (nowa konstrukcja, mniej prądożerna no i wspierana jeszcze przez ATI). Za Twoją nawet w idealnym stanie ale używkę HD4870 więcej jak 390zł ciężko będzie wydusić (no chyba że będziesz miał ogromne szczęście). Nówki ASUSa chodzą po 370zł + kw, a Ty masz używaną.

 

Szczerze gdybym miał kupować kartę za 450zł używaną to wolał bym dołożyć 70zł i kupić nowego wydajniejszego GTX460 (wydajniejszy o 25-35% od Twojego radka).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...