Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z mikrofonem (headset USB)

zakłócenia mikrofon szumi usb msi nie działa windows 8.1

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Rubix94

Rubix94
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 16 lipiec 2015 - 10:02

Witam,

Wczoraj zmontowałem swojego pierwszego PC. Wszystko wydaję się być w porządku, oprócz mikrofonu w headsecie Natec Genesis hx77. Przy jego "głośności" mniejszej niż 100 w ogóle go nie słychać, natomiast przy setce strasznie buczy, nie da się tego w ogóle słuchać. Dodam, że na starym laptopie wszystko jest OK. Próbowałem reinstalować sterowniki kilka razy (zarówno te Realteka jak i od słuchawek), lecz nic nie pomaga. Mikrofon podpinany do zwykłego jacka działa normalnie. Wydaję mi się, że to nadal może być problem ze sterownikami, bo w ustawieniach mikrofonu nie ma opcji "zwiększenie wydajności mikrofonu" (na starym laptopie wszystko było jak być powinno). Mój system operacyjny to Windows 8.1 Pro, płyta główna MSI z97 g43.

Bardzo proszę o pomoc!

• 0

#2 tmazurek91

tmazurek91
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 17 lipiec 2015 - 12:18

A jaki miałeś system na starym laptopie? Spróbuj też dotknąć obudowy czy szumienie się zmniejsza, bo jest spora możliwość, że uziemienie gdzieś jest złe lub coś się stało z kablem od słuchawek.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zakłócenia, mikrofon, szumi, usb, msi, nie działa, windows 8.1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych