Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Jak w temacie potrzebowałbym rady odnoście jakich OPAMP zastosować dla tego "build'u" ?

 

Głównie słucham elektroniki ( electro , hardstyle , hardbass , trance, dubstep i wiele innych + rock )  i słucham bardziej dla fan'u.

 

Obecnie siedze na opamp : LM4562NA + 2x JRC - domyślne w urządzeniu.

( Jedynie czego mogę się tu uczepić to trochę za jasno gra przez co nie czuć całego basu. Jest jakby na wyższej częstotliwości midbass )

 

Jeżeli to ma znaczenie kartę mam w sockecie PCI-e x8  ( od karty graf ) [ niektóre funkcje od PCI potrafiły zmienić charakter grania karty.. np. 3D Mark boost w płycie " Gigabyte  B85M-D3H " oraz opcja wyboru "Gen " PCI  "1,2,3 "  ]

 

 

Link to post
Share on other sites

co chcesz wnieść do dźwięku montując inne oapmy ? oprócz tego żeby ujarzmiło górę.Opisów scalaków z AIM SC808 jak na lekarstwo ,można owszem się posiłkować opiniami Xonara Essence STX/ST ale trzeba pamiętać, że te oampy mogą ciut inaczej zagrać.

Link to post
Share on other sites

co chcesz wnieść do dźwięku montując inne oapmy ? oprócz tego żeby ujarzmiło górę.Opisów scalaków z AIM SC808 jak na lekarstwo ,można owszem się posiłkować opiniami Xonara Essence STX/ST ale trzeba pamiętać, że te oampy mogą ciut inaczej zagrać.

Chciałbym by dzwięk bardziej był ciepły by całe pasmo bass'u było słychać , czuć niż tylko ucięty kawałek jaki jest w tym buildzie. Po prostu całe pasmo jest teraz jakby przesunietę za bardzo w górę i czuć bass tylko w mocno basiastych nutkach.                   ( mam na myśli to ,że mid bass mało czuć , czuć za to ten bass najniższy... oraz góra jest zbyt jasna i kuje uczy dosłownie ) 

 

Nie chcę się sugerować za bardzo opiniami Xonara Essence stx ,bo przez to kupiłem 2x  LME49710HA ,które były mocno polecane ,a niestety na tej karcie nie ma prawa takie chodzić.... ( w ładny sposób stracone 70 zł. ) 

Audiofanatyk rozpisał się o zastosowanych w AIMie opkach. Jest tam trochę zestawów przywołanych.

 

Owszem. Posiada recenzję ,lecz nie podaje jakich piosenek słuchał podczas testu. 

Mógł słuchać Jazz'u lub spokojniejszych nutek ,które mają jakby nie patrzeć inny charakter dzwięku niż te bardziej agresywne piosenki. ( większość testerów właśnie słucha tych spokojnych gatunków muzyki z tego co czytałem )  - być może zbyt ogólnikowy test. Opisał ładnie swoje "przeżycia" ,lecz nie wiadomo przy jakich piosenkach , gatunkach itd.. 

 

Chyba bodajże testował Opamp na DT990 ,a te mają inny charakter grania niż A900x ,przez co może się również odbić na wyniku końcowym. 

 

Nie mówię ,że jestem jakimś profesjonalistą... Bo szczerze powiedziawszy jestem laikiem w tych sprawach.. Dlatego proszę o pomoc bardziej wykwalifikowanych kolegów jak wy :) 

Link to post
Share on other sites

Sprawdzały się w każdym gatunku piosenek ? Nie grały za jasnawo? Czuć było całe pasmo tego bass'u czy jakby przesunięte całe brzmienie na górę ? Jeśli mogę wiedzieć to czego Pan zazwyczaj słuchał z tym build'em?

Bo właśnie najbardziej by mi zależało czuć całe te pasmo ,niż przesunięta całość na górę jak posiadam teraz. :)

Link to post
Share on other sites
Chciałbym by dzwięk bardziej był ciepły by całe pasmo bass'u było słychać

Polecam OPA2107,bas, wygładzona góra,analogowo ale, czy to będzie współżyć z AIMem ? to nie wiem, brak info.Dobra /głęboka scena.

 

OPA2604 to samo ale już z bardziej agresywna góra (mała korekcja 5% ,o częstotliwości 14-16kHz EQ w twoim przypadku wskazana) Bardzo ładna przestrzenność ale scena nieco sztuczna.

 

lme49720 mają dość podbitą górę ,ale nie wiem, czy jaśniejsze od tych stokowych JRC4580D.Także nie jestem pewny, czy to dobry kierunek dla ciebie.

 

jeszcze dopisze propozycję...

 

 

 

Nie chcę się sugerować za bardzo opiniami Xonara Essence stx ,bo przez to kupiłem 2x LME49710HA ,które były mocno polecane ,a niestety na tej karcie nie ma prawa takie chodzić.... ( w ładny sposób stracone 70 zł. )

jaka jest przyczyna ?

Link to post
Share on other sites
Fexxer. Tak. To są jednokanałówki , o których nie miałem pojęcia :)

czyli potrzebowałbyś dwa takie zestawy, aby działały w stereo, a masz tylko jeden.

Masz na myśli 3x OPA2107 ? czy 1x OPA2107 z połączeniem dwóch innych?

OPA2107AP to jest podwójny oamp ,czyli dwa takie musisz kupić i jeśli chcesz jeszcze jakiś inny jeden.

 

wyjście słuchawkowe pozwala na wymianę 3 skalaków ,RCA-2. Jak dla mnie bardzo fajne rozwiązanie.

 

i jeszcze jedna kwestia, na aimie mogą się wzbudzać , Essence jest pod tym względem bardziej komfortowym układem.

Link to post
Share on other sites

"czyli potrzebowałbyś dwa takie zestawy, aby działały w stereo, a masz tylko jeden." - Masz na myśli 4x takie opamp ( 2 pary ) ? 

 

"OPA2107AP to jest podwójny oamp ,czyli dwa takie musisz kupić." - Nie za bardzo ogarniam... W SC808 są 3x wymienne. Z czego nie mogę zostawić 1 slota bez opamp...  Mniejsza o to. 

Czyli 3x OPA2107AP bez jakiegokolwiek mieszania z innymi ? 

Bo w recencji od Audiofanatyka mieszał opamp w stylu : 2x OPA2604AP + MUSES8820 , 2x OPA2604AP + LM6172IN 

 

Podobno "OPA2604AP " jest już starym opamp'kiem. Nie jest to jakiś problem? ( zazwyczaj starsza elektronika ze starszej technologi  w komputerze jest gorsza ) 

Link to post
Share on other sites

Masz na myśli 4x takie opamp ( 2 pary ) ?

tak

Nie za bardzo ogarniam... W SC808 są 3x wymienne. Z czego nie mogę zostawić 1 slota bez opamp... Mniejsza o to.

na wyjściu słuchawkowym 3 ,z tego co jest napisane na audiofanatyku,czyli jak kupisz dwa podwójne ,to zostanie jeden standardowy, którego tez możesz wymienić. 

Czyli 3x OPA2107AP bez jakiegokolwiek mieszania z innymi ?

3 ? nie, warto dodać jakiegoś innego  do OPA2107 ale już dziś nic nie polecę. Jutro się upewnię z tym tematem.Miałem co prawda w Essence 6x LME49990NA czyli 3 w stereo i było fajnie ale i tak wolałem zdecydowanie do tego np. AD797BR.

 

ja bym spróbował dać po sprawdzeniu tego LME49710HA na bufor słuchawkowy, a później ocenił, czy warto kolejne kupić. Na pewno nie masz co się spieszyć ! Ja się interesowałem sprawdzonymi układami, z Aimem jest nieco inaczej.

Link to post
Share on other sites

tak

na wyjściu słuchawkowym 3 ,z tego co jest napisane na audiofanatyku,czyli jak kupisz dwa podwójne ,to zostanie jeden standardowy, którego tez możesz wymienić. 

3 ? nie, warto dodać jakiegoś innego  do OPA2107 ale już dziś nic nie polecę. Jutro się upewnię z tym tematem.Miałem co prawda w Essence 6x LME49990NA czyli 3 w stereo i było fajnie ale i tak wolałem zdecydowanie do tego np. AD797BR.

 

ja bym spróbował dać po sprawdzeniu tego LME49710HA na bufor słuchawkowy, a później ocenił, czy warto kolejne kupić. Na pewno nie masz co się spieszyć ! Ja się interesowałem sprawdzonymi układami, z Aimem jest nieco inaczej.

LME49710HA - Nie pójdzie na SC808 - Nie ma takiego prawa. Nawet sklep mi tak powiedział po tym jak zawiadomiłem ,że ich omampki nie działają. 

 

Czekam na jakieś propozycję z tymi OPA2107AP'mi bądź jakimiś innymi :)

Link to post
Share on other sites

Z zestawem opków przeze mnie opisanych A900X nie były wcale przesunięte w stronę jasnego grania. Jasno grają DT990, DT880 a A900X to według mnie takie przyjemniejsze w odbiorze K550. Mimo, że nie mają równej charakterystyki to brzmią dość monitorowo. Gdzieś już to pisałem i się powtórzę, że nie odbieram AIMa jako jasnego, ma jasne naleciałości, ale według mnie robi to w sposób dystyngowany :P Niektóre słuchawki wręcz dociąża, więc nie ma tutaj jedynej i właściwej recepty.

Link to post
Share on other sites

Z zestawem opków przeze mnie opisanych A900X nie były wcale przesunięte w stronę jasnego grania. Jasno grają DT990, DT880 a A900X to według mnie takie przyjemniejsze w odbiorze K550. Mimo, że nie mają równej charakterystyki to brzmią dość monitorowo. Gdzieś już to pisałem i się powtórzę, że nie odbieram AIMa jako jasnego, ma jasne naleciałości, ale według mnie robi to w sposób dystyngowany :P Niektóre słuchawki wręcz dociąża, więc nie ma tutaj jedynej i właściwej recepty.

Z Angielskiej recenzji polecanych słuchawek właśnie A900X są neutralnymi z lekkim "V " Przez co mam właśnie obawy do tego zestawu ,który ty poleciłeś fexxer ( neutralny ) ,bo recenzent z audiofreak napisał ,że nie grają już tak dobrze z "V-kami " 

 

Oczywiście wezmę pod uwagę Twoją propozycję ale jestem ciekaw co zaproponuje mi 

adivxv5 

,bo jakiś interesujący build też pewnie ma skoro nasunął OPA2107AP do pomysłu .

Oraz mam obawy do tego teraz

lme49720 mają dość podbitą górę ,ale nie wiem, czy jaśniejsze od tych stokowych JRC4580D.Także nie jestem pewny, czy to dobry kierunek dla ciebie." .

Link to post
Share on other sites

Co kto lubi, wychodzą różne gusta :) Nie raz zawiedziesz się na czyjejś propozycji.

 

Dla mnie z AIMem najlepiej zagrały AD900X i A900X, ale wcale nie powiedziane, że komuś będzie taki układ pasował.

Link to post
Share on other sites

Co kto lubi, wychodzą różne gusta :) Nie raz zawiedziesz się na czyjejś propozycji.

 

Dla mnie z AIMem najlepiej zagrały AD900X i A900X, ale wcale nie powiedziane, że komuś będzie taki układ pasował.

Miałem anomalię taką ,że jak podłączyłem na początku właśnie 1x LM4562NA + 2x standardowe JRC karta grała ciepło , mocno ciepło ,że całe pasmo było ciepłe . Bass był wręcz idealny tylko wtedy góra była jakby ciemniejsza i męskie głosy jak się oglądało streamera ,bądź kogokolwiek to czuć było bass z mowy ;p śmieszny efekt ale też wkurzający ;p

Niestety tak podziałało do 3 dni potem się przejaśniło. Nie mam pojęcia w jaki sposób takie coś otrzymałem. 

Tak czy siak SC808 ani też Ath-A900X nie sprzedam i nie zmienę , jedynie to te opamp'ki zmienić muszę ;p

 

Tak jak powiedziałem , wszystko gra idealnie jedynie co mi przeszkadza to jest to ,że całe pasmo jest przesunięte za jasno. Jedynie to. Jakby je można było przesunąć bardziej na ciepło to byłoby ideolo. 

Link to post
Share on other sites
Czekam na jakieś propozycję z tymi OPA2107AP'mi bądź jakimiś innymi :)

Proponuję jeszcze coś ,co może ci się spodobać bardzo fajny/ceniony oamp ale mi nie podszedł, aczkolwiek doceniam jego zalety- LME49860 ,podobny trochę do lme49720 ale z uciętymi wysokimi tonami.Ogólnie dość zrównoważony , trochę podbity bas i przede wszystkim bardzo fajna, czytelna średnica.Opek ma jeszcze fajną przestrzeń i taki przyjemny pod-głos na średnicy.Niektórzy go maja za ciepłego.

 

uważam, że standardowe JRC możesz jeszcze zostawić i dokupić już Oapma z ciut wyżej półki , a mianowicie jednego OPA1612A na bufor słuchawkowy .Gra również podbitymi niskim , wyczulane ciepło , takie analogowe /wyrównane granie, bez agresywnej góry, no i scena dźwiękowa jeszcze lepsza jak wymienionych LME.

 

albo zrobić  z nich taki mix 2x LME49860 i OPA1612A

 

''To trzeba było wyróżnić. Tego zestawienia chce się słuchać. NIE na zasadzie jakiś kompromisów, szukania dobrej strony medalu czy po prostu zachłyśnięcia się pięknym sopranem, a dopiero potem zrozumienia jak okropnie rozlany jest bas. Wcześniej opisywane konfiguracje typu AD825+ 2xOPA2111 były na pewno godne polecenia, ale dziś skalę wypadałoby zmienić. Nowa kostka Ti to niesamowicie wyważone brzmienie. Nie wiem jak brzmi osławiony już LME49990, ale jeśli jeszcze lepiej, to panowie czapki z głów.

OPA1612 w połączeniu z dwoma LME49860 to w moim odczuciu jeszcze jeden krok naprzód w stosunku do 2x 49720. Znikają ostrości, dźwięk jest żywy i dobrze wypełniony. Soprany aż sączą się po uszach. Bardzo dobrze słychać wszelkie szmery, dotyki, pogłos w sali. Instrumenty z pierwszego planu nie są może super ostro odrysowane, ale ja to oceniam pozytywnie. Dźwięki przenikają przez siebie, wybrzmienia są długie i dźwięczne, dynamika wpędza stopę w niekontrolowane tupnięcia http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif To nie jest mega realistyczny obraz. Jest za to bardzo spójny, muzykalny i absolutnie niemęczący. Najlepszy obecnie zestaw jaki słuchałem na Xonarze ST.''

 

http://forum.pclab.pl/topic/666969-OPAMPY-temat-zbiorczy/page__st__160

 

jeszcze dopiszę później wieczorem...

Link to post
Share on other sites

Yowise a nie wpadłeś może na to, że te słuchawki tak właśnie grają jak je opisałeś ( co oczywiście nie wyklucza korekcji opkami oraz hipotetycznie innym źródłem /wzmocnieniem), ale możesz i tak nie uzyskać tego czego oczekujesz. Te słuchawki nie są potęgą w basie, jest raczej zawsze zwarty w nich.

Link to post
Share on other sites

Jakie masz opki?

3x lm4562NA ( na stanie ) , Standardowe od SC808 + Standardowe od prodigy hd2 ( obecnie sprzedaję prodigy ).

Używam obecnie 1x LM4562NA + 2x Standardowe od SC808 ( JRC) 

adivxv5 - Tym opisem strasznie mnie zainteresowałeś! Czekam z niecierpliwością!

Yowise a nie wpadłeś może na to, że te słuchawki tak właśnie grają jak je opisałeś ( co oczywiście nie wyklucza korekcji opkami oraz hipotetycznie innym źródłem /wzmocnieniem), ale możesz i tak nie uzyskać tego czego oczekujesz. Te słuchawki nie są potęgą w basie, jest raczej zawsze zwarty w nich.

Nie oczekuję od nich by się zamieniły w subuffery :) Po prostu aktualnie mam Brak , Zero Mid bass'u ,który w recenzjach jest podobno najlepszy w tych słuchawkach.  Cały dzwięk jest przejaśniony przez co jest brak w bassie! 

Wiem co mówię i czego oczekuję ,bo słyszałem co potrafią.. :) 

Po recenzjach już pisze ,że A900X są słuchawkami Neutralnymi z lekkim V ,więc nie ma mowy by grały jak AKG K701 lub inne takie podobne ,gdzie bass'u wgl nie ma. 

Może łatwiej. Dolna część bass'u siedzi na mid bass'ie ,a mid bass siedzi już na środku , gdzie środek wchodzi już na wysokie ,a wysokie wiadomo... kłują w uszy! 

No inaczej nie mam jak tego opisać. 

Link to post
Share on other sites

Ja się teraz zastanawiam, czy Ty przypadkiem nie masz po prostu innego gustu/słuchu. Ogólnie to wiadomo, że każdy tak naprawdę słyszy inaczej. Być może wysokie Tobie po prostu przeszkadzają, bo słyszysz je nader dobrze. Dla mnie zestaw AIM + A900X nie powodował żadnego kłucia, wszystko było w miarę wyważone, a bas był przyjemny, dość złożony z lekkim naciskiem na midbas właśnie. Góra wyraźna i detaliczna, ale nie przesadzona w żaden sposób, do tego bardzo fajna scena, dość spora, jak na zamknięte.


Masz jakieś inne słuchawki, do których możesz się odnieść?

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

Ja się teraz zastanawiam, czy Ty przypadkiem nie masz po prostu innego gustu/słuchu. Ogólnie to wiadomo, że każdy tak naprawdę słyszy inaczej. Być może wysokie Tobie po prostu przeszkadzają, bo słyszysz je nader dobrze. Dla mnie zestaw AIM + A900X nie powodował żadnego kłucia, wszystko było w miarę wyważone, a bas był przyjemny, dość złożony z lekkim naciskiem na midbas właśnie. Góra wyraźna i detaliczna, ale nie przesadzona w żaden sposób, do tego bardzo fajna scena, dość spora, jak na zamknięte.

Masz jakieś inne słuchawki, do których możesz się odnieść?

Potwierdzam. Scena jest genialna według mnie.( porównując do starych Shurek SRH-750DJ. ) Góry jest za dużo na tych opkach ,bo powodują przejaśnienie całego brzmienia. 

W sumie JRC jest polecane wymienić na inne odrazu, więc pewnie one są powodem. 3x JRC - to już masakra dla mnie ,a taki LM4562NA - jakby likwiduje jakiś tam ułamek tego zimna.  JRC dają genialną dynamikę dla bass'u według mnie. Tylko minusem jest jak powiedziałem. Cały dzwięk jest przejaśniony. 

Również próbowałem lm4562na x3 to brzmiały one bardziej "miodowo" ,lecz z brakiem tej dynamiki w bassie. 

 

Bass ma dobrą siłę , nie powiedziałem ,że go nie ma. Po prostu jest całość przejaśniona i jest ten bass po prostu ucięty. 

[ wiem co mówię ,bo słyszałem jak potrafią zagrać inaczej. I tez właśnie ,dlatego jestem taka maruda teraz heh. ]

 

Oczywiście zgadzam się z gustem. Bo większość recenzentów słucha właśnie tych piosenek dosyć spokojnych w stylu Jazz lub jakieś instrumentalne z tego powodu tam taka neutralność może brzmieć dobrze lub wręcz bardzo dobrze ale gdy się włączy bardziej agresywny gatunek to wiadomo ,że tam jest tej góry więcej i zaczyna już kuć po uszach i można doszukać się paru niedoskonałości. 

 

Dla przykładu :

 

1. https://www.youtube.com/watch?v=dc9W72kaDNM

Nhato - Deathtrap

- Cały ten mid bass jest nie wyczuwalny. Od 2:05 fajnie ten bass słychać ,lecz on gra właśnie tam ,gdzie powinnien być Mid bass oraz te wysokie dzwięki co się znajdują mniej więcej w tym czasie kują w uszy.

 

Z bardziej popularnych : 

 

2.

DJ Antoine ft. The Beat Shakers - Ma Chérie (DJ Antoine vs Mad Mark 2k12 Edit)

- Wokal strasznie kuje w uszy i wysokie dźwięki , siła bass'u jest odpowiednia ,lecz przejaśnione. 

 

3.

[Radioactive - Lindsey Stirling and Pentatonix (Imagine Dragons Cover)

- w tej nie słychać tych nie doskonałości za bardzo oprócz tego kucia na wysokich dźwiękach. 

Link to post
Share on other sites

RC dają genialną dynamikę dla bass'u według mnie. Tylko minusem jest jak powiedziałem. Cały dzwięk jest przejaśniony. Również próbowałem lm4562na x3 to brzmiały one bardziej "miodowo" ,lecz z brakiem tej dynamiki w bassie.

tak czytam twój post i nie wiem, czy warto w tobie iść w już bardzo dobre wzmacniacze typu LME49990MA.

http://allegro.pl/przejsciowka-z-2szt-lme49990-do-dip8-diy-audio-i5235785905.html

 

dwa pojedyncze na stoliku dip, musiałbyś dwie takie podwójne sztuki kupić.A dlaczego ? pierwsza wielka zaleta, ich świetny bas, jędrny, zwarty nisko schodzący i potężnie uderzający. Druga zaleta fenomenalne rysowanie sceny dźwiękowej, bardzo głęboka i szeroka. Świetna przestrzeń, bez nadmiernych pod-głosów , wrażenie bardzo otwartego/swobodnego dźwięku. Scalaki grają bardzo dynamicznie, no i przez to górę mają lekko podbitą w kilku zakresach 10-16kHz ale nie tak chyba wysoko jak w JRC , jednak jest jeden bajer na to o czym za chwile.No i detaliczność , są bardzo szczegółowe ale nie ostre.Jeśli ten skalak ci podejdzie, resztę możesz wyrzucić na śmietnik albo sprzedać %-) , znam wiele osób które na LME49990 przechodziły i już z nim zostawały w tym ja ale nie każdy się z tym zgodzi:P . To jest dobry brzmieniowo wzmacniacz, który dużo sporo wnosi do dźwięku.

 

no i teraz bardzo ważna kwestia, słuchawkowego bufora, bo może być ciut za dużo góry dla ciebie. Polecam dwie opcje, wspomniany OPA1612 i LME49860.Oba wysokie tony wygładzą (nie wiem który bardziej), trochę też ocieplą dźwięk.W przypadku 1612 otrzymasz jeszcze lepszą scenę dźwiękowa, jak 49860.

 

OPA1612 + 2x LME49990

 

To co pierwsze rzuca na kolana to nieprawdopodobna kontrola i zróżnicowanie basu. Uderzenia są bardzo szybkie, a przy tym nie wychudzone. Wolumen basu jest dobrych rozmiarów, a jakość powala na kolana. Wskazania dźwięków są tak dobre, że miejscami da się wskazać ulokowanie dźwięków basowych. Żadnej kluchy, męczenia ucha jakimiś przeciąganiami. No po prostu basior pierwsza klasa. Również średnica zaskakuje dobrym wypełnieniem i energią. Głosy mają sporo barwy, są nieco wysunięte w przód is stabilnie osadzone w środku. W gitarach czuć wibracje, w pianinach emocje. Soprany ładnie podkreślają całość, są szybkie i mają sporo powietrza. Cała scena chętnie gra chętnie wychodzi do przodu, dźwięki lepiej otaczają uszy.

 

Brzmienie równe w całym paśmie, nieprzejaskrawione, neutralne z nutką ciepła, dobrze wypełnione, świetnie separowane. Energia, wykop, klasa http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif

 

LME49860 + 2x LME49990

 

Zacznę może od tego, że na LME49860 nie można się zawieść http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif Ten opamp powinien być standardowo dodawany do bufora Xonara. Czy grałem z OPA627, OPA2111, LME49720 czy wreszcie LME49990, zawsze w dźwięku pojawia się coś, co dodaje tej karcie muzykalności. Wraz z LME49990 tworzy się niezwykle klarowny dźwięk. Pięknie wypełniony po brzegi, wielowarstwowy, dźwięczny, gładki, a przy tym ma bardzo dobre tempo, drive, świetnie rozciągnięty bas. Ten dźwięk angażuje. Nawet słabsze kawałki, które mnie zazwyczaj denerwowały, tutaj się niespodziewanie otworzyły, ułożyły w przestrzeni. Jestem pod ogromny wrażeniem. Gram na dość jasnym wzmacniaczu (Yamaha AX-900) i miałem pewne obawy czy nie zrobi się z tego jazgot. Nic z tych rzeczy. To otwarty i klarowny dźwięk, który od pierwszych minut trzyma słuchacza przy muzyce.

 

http://forum.pclab.pl/topic/666969-OPAMPY-temat-zbiorczy/page__st__220

 

testowałem ten pierwszy zestaw (Essence ST) ,miałem takie same odczucia ,aczkolwiek nie jest to neutralne, a bardziej odpowiednio wyważone.

 

jeżeli poprosisz użytkownika kosq83 jak znajdzie czas, jest wstanie opisać te brzmienie, bo ma oba te zestawy na karcie Essence ST ,a to jest trochę jaśniejsza karta jak AIM.Wrażenia powinny być podobne.

 

jutro tez mogę coś zaproponować. Także na spokojnie zbieraj różne opinie.Mam nadzieje, że w Xonarze dawały radę, to będą hulać bez problemu na aimie ale tego zagwarantować nie mogę.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...