Skocz do zawartości

Lg g2 wymiana dotyku, pytanie


Recommended Posts

Witam, właśnie zbiłem szybkę w moim g2 d802.

Potrzebuje szybkiej naprawy, na allegro są panele po ok 60zl z dopiskiem "oryginalne" czy ktos wie ile w tym prawdy?

Oraz 2. pytanie

Ogolnie rozkrecic telefon umiem itp ale jak widzialem niektore tematy to byla mowa o nagrzewaniu, odklejaniu a potem klejenie nowego panelu... 

Moze mi ktos powiedziec, czy trzeba wlasnie odklejac czy digitizer nie jest sklejony z lcd? LCD mam 100% sprawny, tylko cale szklo peklo i dotyk nie dziala

 

Jak myslicie, bawic sie samemu czy wyslac do serwisu?

200zl wymiana w serwisie z allegro

490zl wymiana w serwisie lg(gwarancje bym zachowal, lecz moim zdaniem nieoplacalne, jak teraz za ok 600zl mozna miec igle)

 

 

Link to post
Share on other sites

Tutaj dowiesz się wszystkiego

http://forum.android.com.pl/topic/185367-nowy-ekran-lg-g2-gdzie-kupic/

 

A tu wymiana ekranu.

 

Za 600 zł raczej nie kupisz G2 w stanie "igła"

 

Jeśli masz zamiar zachować telefon jeszcze przez jakiś czas, to raczej zdecydował bym się na wymianę w serwisie. Nie będzie problemu z gwarancją ( to też zależy ile Ci jej zostało ) Oraz w serwisie wymienią Ci cały front. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

na allegro są panele po ok 60zl z dopiskiem "oryginalne" czy ktos wie ile w tym prawdy?

to chińskie w dodatku sama szyba dotykowa bez lcd (fabrycznie dotyk jest sklejony z LCD) a ekranu sam nie odkleisz od staego bez uszkodzenia i nie przykleisz do takiego czegoś za 60zł...w domowych warunkach bez sprzętu i wiedzy oraz w prawy powodzenie takiej operacji bliskie ZERU

 

jak coś kup dotyk z ekranem jako moduł i postępuj jak w filmiku wyżej 

Link to post
Share on other sites

jesli wymienisz sama szybkę to na bank odklei sie znowu :)....

serwis LG wymienia cały front: szybka + ekran + ramka....nie bawią się w odklejanie i przyklejanie szybki

 

zrobisz jak chcesz ale na forum dotyczacym androida i podforum g2 mozesz poczytac sobie o tym jak to ludzie narzekaja po naprawie "po kosztach" :) 

Link to post
Share on other sites

jesli wymienisz sama szybkę to na bank odklei sie znowu :)....

serwis LG wymienia cały front: szybka + ekran + ramka....nie bawią się w odklejanie i przyklejanie szybki

 

zrobisz jak chcesz ale na forum dotyczacym androida i podforum g2 mozesz poczytac sobie o tym jak to ludzie narzekaja po naprawie "po kosztach" :)

Wlasnie tez tak mysle chyba zdecyduje sie na lg bo mam jeszcze gware do 10.2016

z gory thx za odp mozna zamknac

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...