Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam, na wstępie proszę o nie polecanie mi superlux hmc631, ponieważ właśnie się ich pozbywam, sztukę kupioną odesłałem na gwarancję, dostałem nową, a teraz znowu ją odesłałem, w obydwu padła prawa słuchawka, przynajmniej grało się na nich dobrze.. Także poszukuje innej pary słuchawek do 400zł, do karty aim as372n, karta na poziomie xonar dx mniej więcej. Głównie do gry w csgo, moją uwagę dotychczas przykuły asus strix pro oraz hyperx cloud<< standard :P

 

 

ps. nie musi być to headset, byleby jak najlepiej pozycjonowały.

Edytowane przez Alpen
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Sam sprzedawałem na dniach używane kilka miesięcy DT990Pro oraz AKG K612Pro za około 450zł za stukę.

 

Nie ma porównania do HyperX Cloud :) to nie ta klasa.

mógłbyś nie nabijać postów jeśli nie piszesz na temat?, dzięki..

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nie chcę cię martwić ale z tym aim to też się wpakował trochę

mało kto w polszczy to na oczy widział a co dopiero słuchał

popytam znajomych i rozejrzę się w sklepie

więc jak możesz wstrzymaj się z 2 dni chociaż nie mam pewności że się dokopię tego cuda

zresztą przeżywam podobny problem w temacie niżej z sprzętem który mało kto na oczy widział 

zawsze w ostateczności zostaję google translator i azjatyckie krzaczki 

tak jak ja to robiłam 

 

bo pewnie nie wiesz na ile jest podoba do xonara ?


i jakie chcesz te słuchawki

otwarte zamknięte ?

Edytowane przez Anihilacja
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

to ja klasycznie polecam kochane pro80

mają może minimalnie za dużo basu aby być pure gejmingowymi słuchawkami

ale jeśli przy okazji chcesz mieć coś do słuchania muzyki to będą jak znalazł 

 

ostatecznie może cale2 nie miałam ich na głowie przy porządnym źródle tylko integra 

ale wydawały się przyjemne a ogólnie wszyscy je bardzo zachwalają więc raczej się nie zawiedziesz 

 

szczerze chciałabym ci bardziej pomóc ale ciężko mi wybrać coś konkretnego do źródła którego nigdy nie słyszałam

powiem jedynie że pro80 na audigy 2zs sprawowały się wyśmienicie co pewnie nie jedna osoba ci potwierdzi 

 

normalnie poleciłabym ci np pioneery a1000

ale one są otwarte 

znowu akg są półotwarte i przekraczają budżet

 

ja sama na twoim miejscu brałabym pro80

bo do muzyki idealne rock/metal/klasyka/jazz 

i do grania dobre i przy okazji zamknięte 

do tego wydajesz 300zł (na polskim rynku)

więc zostaje ci 100 

z tej 100 wydajesz 50 złotych na pady od HM5 i masz full wypas wygodę 

Link to post
Share on other sites

to ja klasycznie polecam kochane pro80

mają może minimalnie za dużo basu aby być pure gejmingowymi słuchawkami

ale jeśli przy okazji chcesz mieć coś do słuchania muzyki to będą jak znalazł 

 

ostatecznie może cale2 nie miałam ich na głowie przy porządnym źródle tylko integra 

ale wydawały się przyjemne a ogólnie wszyscy je bardzo zachwalają więc raczej się nie zawiedziesz 

 

szczerze chciałabym ci bardziej pomóc ale ciężko mi wybrać coś konkretnego do źródła którego nigdy nie słyszałam

powiem jedynie że pro80 na audigy 2zs sprawowały się wyśmienicie co pewnie nie jedna osoba ci potwierdzi 

 

normalnie poleciłabym ci np pioneery a1000

ale one są otwarte 

znowu akg są półotwarte i przekraczają budżet

 

ja sama na twoim miejscu brałabym pro80

bo do muzyki idealne rock/metal/klasyka/jazz 

i do grania dobre i przy okazji zamknięte 

do tego wydajesz 300zł (na polskim rynku)

więc zostaje ci 100 

z tej 100 wydajesz 50 złotych na pady od HM5 i masz full wypas wygodę 

no takstar pro80 to właśnie hyperx cloud :D (rebrand)

Link to post
Share on other sites

Anihilacja tylko Pro80 + pady HM5 wyjdą drożej niż HyperX Cloud, które to mają już wygodne pady w zestawie i są lepiej wykonane od Pro80. Dodatkowo bogaty komplet akcesoriów. Za 250zł-270zł, za tyle w promocji nowe kupowałem ostatnio, to okazja.

 

Miałem jedne i drugie.

 

A co do DT990Pro i AKG K612Pro to nie miałem na celu z czegokolwiek się wyśmiewać, tylko chciałem pokazać, że dokładając 50zł można dorwać już konkretnie grający sprzęt, bo mimo wszystko Pro80 / HyperX są tańsze raptem o 100zł, a różnica w jakości jest nieporównywalna, zupełnie nie ta klasa grania.

 

Cudów nie ma za 400zł w zamkniętych, przynajmniej ja żadnych porządnie grających nie znalazłem. No może Brainwavz HM5 z Chin za 350zł, ale takiej okazji szybko nie będzie. Równe granie nie każdemu jednak pasuje.


Co do posiadanego prze kolegę AIMa cudów bym nie oczekiwał, zagra na poziomie Xonara DX.

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

Anihilacja tylko Pro80 + pady HM5 wyjdą drożej niż HyperX Cloud, które to mają już wygodne pady w zestawie i są lepiej wykonane od Pro80. Dodatkowo bogaty komplet akcesoriów. Za 250zł-270zł, za tyle w promocji nowe kupowałem ostatnio, to okazja.

 

Miałem jedne i drugie.

 

A co do DT990Pro i AKG K612Pro to nie miałem na celu z czegokolwiek się wyśmiewać, tylko chciałem pokazać, że dokładając 50zł można dorwać już konkretnie grający sprzęt, bo mimo wszystko Pro80 / HyperX są tańsze raptem o 100zł, a różnica w jakości jest nieporównywalna, zupełnie nie ta klasa grania.

 

Cudów nie ma za 400zł w zamkniętych, przynajmniej ja żadnych porządnie grających nie znalazłem. No może Brainwavz HM5 z Chin za 350zł, ale takiej okazji szybko nie będzie. Równe granie nie każdemu jednak pasuje.

Co do posiadanego prze kolegę AIMa cudów bym nie oczekiwał, zagra na poziomie Xonara DX.

nie lubie towaru z 2 ręki, a w dodatku nie łatwo jest też takich dostać na ''teraz'', co do brainwavz hm5 zastanawiałem się nad nimi czy nie warto byłoby dołożyć jeszcze 100zł, ale potrzeba mi słuchawek tylko do gry,  nie potrzeba mi super dźwięku.

Edytowane przez Alpen
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Alpen widać jakie masz pojęcie...

 

Wyobraź sobie, że im słuchawki lepiej grają tym lepiej sprawdzą się w grach. Sam najbardziej lubiłem grać na ATH-AD900X, przestrzenność i analityczność dźwięku świetnie się sprawdzała.

 

Nowe HM5 za 350zł sprzedałem koledze i do dziś jest bardzo zadowolony, a jest głównie graczem CS:GO.

 

Jeśli lubisz dokładać do towaru 30%-40% za sam fakt, że jest nowy to proszę bardzo nikt nie broni :) Ja nowe kupuję tylko wtdy, gdy mogę je sprowadzić 50-60% taniej niż w PL. Po za tym używka od jakiegoś znajomego wygląda często, jak nowa, a dźwięk z wiekiem się przecież nie degraduje :)

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

Alpen widać jakie masz pojęcie...

 

Wyobraź sobie, że im słuchawki lepiej grają tym lepiej sprawdzą się w grach. Sam najbardziej lubiłem grać na ATH-AD900X, przestrzenność i analityczność dźwięku świetnie się sprawdzała.

 

Nowe HM5 za 350zł sprzedałem koledze i do dziś jest bardzo zadowolony, a jest głównie graczem CS:GO.

 

Jeśli lubisz dokładać do towaru 30%-40% za sam fakt, że jest nowy to proszę bardzo nikt nie broni :) Ja nowe kupuję tylko wtdy, gdy mogę je sprowadzić 50-60% taniej niż w PL. Po za tym używka od jakiegoś znajomego wygląda często, jak nowa, a dźwięk z wiekiem się przecież nie degraduje :)

prawda nie znam się na tym, ale widzę różnicę między ''jakość dźwięku" a jego "scena i przestrzenność". W dodatku mowisz, że mój aim jest słaby także, zapewne nie wystarczający do brainwavzów?

Edytowane przez Alpen
Link to post
Share on other sites

Nie jest to cudowna karta do słuchawek, bo tam nacisk położono na grę z głośnikami i systemami 5.1 / 7.1. Jednak sądząc po produktach tej firmy powinna być dobra. Takie źródło dźwięku wcale nie musi przekreślać połączenia z droższymi słuchawkami, tylko wiadomo, że może czegoś brakować.

 

Sam mam AIMa SC 808 i jest to najlepsza karta jaką mi było dane posłuchać, gra na poziomie sporo droższych sprzętów. Tylko, jest to karta stereo z naciskiem położonym właśnie na słuchawki. Na tej karcie naprawdę ciężko jest mi usłyszeć, aby jakieś słuchawki były w jakiś znaczący sposób hamowane, grają tak, jak powinny. A przynajmniej w porównaniu do Audio-gd 11.32 nie czułem znaczących różnic.

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

Polecam giełdę na forum mp3store. W 400 zł można dostać słuchawki z przedziału 800.Może akurat trafisz coś dla siebie jak już wybierzesz. Mimo wszystko kupno słuchawek na podstawie opisu nie jest dobrym pomysłem, a na upartego hyperx są całkiem przyzwoite - dawno nie miałem gamingowych słuchawek które tak szybko mnie oczarowały.

Link to post
Share on other sites
HM5

ja nie mam serca polecać HM5 są to cudowne genialne słuchawki

ale wiesz  ze w HM5 można ciągnąć neutralne tory bez końca to taka studnia bez dna

genialne słuchawki ale w źródła można się pchać i pchać do 3 tyś i końca nie widać

 

i możesz się śmiać ale dla mnie hajpery to mimo wszystko nie jest to samo co pro80

doskonale wiesz ile rzeczy ma wpływ na charakterystykę słuchawek

jeśli dostrzegałam minimalną różnicę miedzy qpadami a hyperami

to coś tu jest nie tak 

niestety qpad z pro80 już nie miałam okazji porównać

ale jeśli jest jakaś kolejna chociaż minimalna różnica to już nie możemy mówić o takiej samej charakterystyce 

cóż może to miłość do pro80 zakłóca moje zmysły 

a może jednak jest coś na rzeczy skoro same pady wiesz jak potrafią wpływać na słuchawki

to latanie z pudełka do pudełka też ma jakiś wpływ 

następna rzecz w pro80 welur tylko szkodził z tego co wiem skóra w hyperach jest straszna na dłuższą metę

nie chcę tu tworzyć kolejnego tematu gdzie będziemy toczyć jakieś potyczki 

to tylko takie moje spostrzeżenia ew przemyślenia

Edytowane przez Anihilacja
Link to post
Share on other sites

Pady w Hyperach to najlepsze co mógł zrobić Kingston :-) są miękkie, wygodne i co najważniejsze nie tak głębokie jak HM5, które to tworzyły dziwny poglos, a te z Hyperow były od tego wolne. Tak zgadzam się że pady mają spore znaczenie. Welur z obydwu przypadkach odchudza znacznie brzmienie. Strasznie to brzmi, choć pamiętam że pierwsze wrażenie miałem nadzwyczaj pozytywne, jednak się opamietalem.

Link to post
Share on other sites

wiesz ja ogólnie uważam że słuchawki do grania czyli siedzenia czasem cały weekend z chodzeniem na siusiu

powinny być otwarte bo moje uszy dostaną kociokwiku i się utopią zwłaszcza z skórą

już pominę rozmowy moich kolegów w 40 stopniowe lato na mumble gdzie dyskutowali na temat tego komu w jakich słuchawkach bardziej śmierdzi za uchem :D

 

dobra nie robię offtopu do czasu aż nie wymyślę czegoś albo nie zobaczę tego źródła 

jak dorwę je u siebie w swoim grajdołku

powodzenia 

Edytowane przez Anihilacja
Link to post
Share on other sites

Dlatego sam mam wielki problem żeby znaleźć zamknięte, które nie będą powodować tych nieprzyjemności. Nie wyobrażam sobie siedzenia kilkanaście godzin w słuchawkach, a już na pewno w zamkniętych. Póki, co wygodniejszych, jak DT990Pro i ostatnio ATH-AD900X nie miałem. Tak, nie było mowy o poceniu :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...