Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z panel sterowania nvdia

nVdia sterowniki panel sterowania problem

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sillem

Sillem
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 14 marzec 2015 - 19:46

Witam. 

Mam od niedawna laptopa Lenovo y50-70. Zauważyłem że gry działają na minimalnych ustawieniach graficznych na 20 fps. Lecz odkryłem że załącza się karta graficzna zintegrowana. No więc wszedłem w Panel Sterowania Nvdia i zmieniam preferowany procesor graficzny na nVdia i klikam zastosuj. Następnie włączam grę i okazało się że ustawienia się nie zapisały. Dodam iż nawet jak po zastosowaniu ustawień zamknę okno Panel Sterowania nVdia to i tak ustawienia się resetują.

Proszę o pomoc ;)

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10488 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 15 marzec 2015 - 11:13

Może jednak w Biosie trzeba wyłączyć zimtegrowaną ale nie wiem jak to tam u ciebie wygląda....

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#3 Sillem

Sillem
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 11:24

Ale to na pewno nie problem z oprogramowaniem? 

• 0

#4 chudy131080

chudy131080
  • obłąkany

• 6793 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 12:01

Kliknij na daną grę prawy przycisk myszy i jest tam opcja uruchom z procesorem graficznym Nvidia czy jakoś tak.
  • 0

#5 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10488 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 15 marzec 2015 - 12:02

Może być i tak jak piszesz.Wtedy proponuję (albo od razu) reinstalację sterowników Nividii...Pobierz wszystko z ich strony.

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#6 Sillem

Sillem
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 16:36

Kliknij na daną grę prawy przycisk myszy i jest tam opcja uruchom z procesorem graficznym Nvidia czy jakoś tak.

No wiem, lecz Battlefield 3 tak nie działa...

Może być i tak jak piszesz.Wtedy proponuję (albo od razu) reinstalację sterowników Nividii...Pobierz wszystko z ich strony.

Pisałem do nich lecz nie odpisują :/ Mam nadzieję że to nie wina sprzętu, bo karta jak się ją uruchomi sposobem chudego działa bardzo dobrze.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nVdia, sterowniki, panel, sterowania, problem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych