Skocz do zawartości

Stały spadek fps w CS GO


Recommended Posts

Witam posiadam :

Radeon HD 6850

MSI z77a-gd65 

i5 2500k

Corsair vengeance lp 8GB 

dysk seagate 1tb barracuda

fractal design define r4 

Win 7 

 

 

Mój problem to stały spadek fps w cs go , jakieś dwa tygodnie temu w grze miałem zawsze ponad 200 fps teraz mam około 90-100 . Na fullHD i najmniejszej rozdziałce mam tyle samo fps . Tyle samo fps na full detalach i na minimalnych . Nie mam żadnej komendy która by je ograniczała . 

Nic się nie przegrzewa , sterowniki aktualne. Jakieś pomysły ?  thx za pomoc .

Edytowane przez MMarian44
Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę zdolność postrzegania ludzkiego oka ty przecież tej różnicy nie widzisz. To znaczy widzisz ale tylko w postaci cyferek,które ci się wyświetlają na monitorze,który zresztą więcej niż 144 nie pokaże.....

Link to post
Share on other sites

Może jakąś aktualizacyję valve dograło, może stery z radeona spaprane. Jak coś działało na 300 klatków a teraz piszesz że 90-100 ledwo ciągnie. Może procesor coś obciąża, program do nagrywania jakiś inny proces w tle. Trudno powiedzieć spróbuj powyłączać co się da i wtedy testować.

Link to post
Share on other sites

Licz się z tym, że z każdą kolejną aktualizacją będzie coraz gorzej. VALVE jakoś nie przykłada się zbytnio do tego, że po każdym kolejnym apdejcie gra chodzi gorzej niż przedtem. Zrób tak: ustaw sobie dogodną rozdzielczość (wg. własnych preferencji), a reszte detali na LOW. Akurat w tej grze liczy się głównie wygładzanie krawędzi żeby lepiej dostrzegać kaski wrogów z daleka, a nie jakieś detale które moga przeskzadzać w grze. Ponadto, w ustawieniach AMD ustaw sobie wszystkie wodotryski na OFF

jakby nie pomogło to spróbuj jeszcze dopisać do komend startowych -threads 4

 

na koniec trochę głupota ale po którymś patchu gra zaczęła się gryźć z kartami Realteka. Zaktualizuj sterowniki. Może pomóc.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...