Skocz do zawartości

GTS 450 Extreme OC - Watch Dogs bez lagów


Recommended Posts

Witam. Mam na sprzedaż GTS450 wersja Extreme OC. http://www.gigabyte.pl/products/vga/specs/gv-n450oc2-1gi.html
Czyli aż 930 na rdzeniu. Karta wyczyszczona, pasta mx2 nałożona. Jedyną wadą jest niedziałający jeden (prawy) wentylator. Ale z jednym karta radzi sobie świetnie: 35 stopni idle, 65 w grach przy wiatraku cały czas 40%, czyli najmniejsza wartość. Karta jest niesłyszalna.
 
Oto filmik prezentujący działanie karty:
https://www.youtube.com/watch?v=YEh8rT--9ss

Dodam, że w Watch Dogs gram z 4gb ram :)
Jeśli kogoś interesuje - na karcie przeszedłem bf3 na ustawieniach ultra oprócz msaa i ssao zamiast hbao na 40-60fps. Czasem (rzadko) spadek do 28fps.

Tutaj jeszcze kilka fotek:
http://scr.hu/33ow/l06i6
http://scr.hu/33ow/7h89v
http://scr.hu/33ow/3uaj7

Wyposażenie (pudełko itp) jest. Mogę zdjęcie zrobić.


Cena 170zł + przesyłka, odbiór w Łodzi, allegro możliwe.
Pozdrawiam

Edytowane przez Ardisek
Link to post
Share on other sites

Być może widzisz lagi na filmiku - ja nie. Ale co ja poradzę na to, że skoro ludzie świeżo po instalacji gry mają lagi na swoich super komputerach to nikt inny nie może grać bez lagów :) A wcale nie jest trudno poszukać rozwiązań problemu lagów.

Link to post
Share on other sites

muf18, widzę, że lepiej wiesz ile i gdzie mam fps niż ja sam hehe. Nie obejrzałeś nawet filmiku, a komentujesz :)

 

eziozpolski, również mam z FULL BOXEM do tego wersja Extreme OC. Założę się, że na tym jednym działającym wentylatorze mam lepsze temperatury i większą ciszę niż Ty na swoich dwóch :) Mówię tu o minimalnych obrotach (tak jak na filmiku).

 

Myślę, że już wystarczy uświadamiania mnie, że niemożliwa jest płynna gra w Watch Dogs na tej karcie.

Link to post
Share on other sites

muf18, widzę, że lepiej wiesz ile i gdzie mam fps niż ja sam hehe. Nie obejrzałeś nawet filmiku, a komentujesz :)

 

eziozpolski, również mam z FULL BOXEM do tego wersja Extreme OC. Założę się, że na tym jednym działającym wentylatorze mam lepsze temperatury i większą ciszę niż Ty na swoich dwóch :) Mówię tu o minimalnych obrotach (tak jak na filmiku).

 

Myślę, że już wystarczy uświadamiania mnie, że niemożliwa jest płynna gra w Watch Dogs na tej karcie.

Tylko , że Asus ma jeden wentylator ;) i jest na prawdę cichy , a ten gigabyte mimo wszystko  jest uszkodzony , czyli nie działa jeden wentylator , co obniża jego wartość.

Nie wspominając , że kupiłem kartę za 160 zł , to wygląda jak nowa.

Ceny GTS'ów są bardzo zbliżone , a extreme oc to tylko papka marketingowa.

Link to post
Share on other sites

A dla mnie papka marketingowa to 2 wentylatory w takiej karcie. Jeden zupełnie wystarcza więc drugi uszkodzony nie powinien obniżać wartości. A moja na zdjęciach jak wygląda? Jakby 10 lat leżała u babci na strychu?

Extreme oc to papka marketingowa bo? Dla mnie nie, bo mam porównanie z HD5770, którego miałem w wersji oc. Ten GTS przebija go o kilka ładnych procent.

Edytowane przez Ardisek
Link to post
Share on other sites

A dla mnie papka marketingowa to 2 wentylatory w takiej karcie. Jeden zupełnie wystarcza więc drugi uszkodzony nie powinien obniżać wartości. A moja na zdjęciach jak wygląda? Jakby 10 lat leżała u babci na strychu?

Extreme oc to papka marketingowa bo? Dla mnie nie, bo mam porównanie z HD5770, którego miałem w wersji oc. Ten GTS przebija go o kilka ładnych procent.

Wszystko zależy od danej sztuki.

Jedna słabo się podkręci , a druga lepiej , a nie to czy na karcie napisane jest extreme oc , czy też nie.

Link to post
Share on other sites

Ale nie rozumiesz, że karta mimo wszystko jest podkręcona o te 147MHz na rdzeniu? Uważasz, że tak tylko pisze? Ponadto karta jeszcze więcej da się podkręcić. Wątpię w to, że każda gts zrobi 970 na rdzeniu. Skończ już to douczanie.

Pokaż, że Twoja karta przy wiatraku 40% ma 30 stopni w idle, ciągnie Watch Dogs bez lagów i BF3 na ultra (co również mogę udokumentować) to obniżę cenę.

Na dzień dzisiejszy kończę dyskusję.

Link to post
Share on other sites

Ale nie rozumiesz, że karta mimo wszystko jest podkręcona o te 147MHz na rdzeniu? Uważasz, że tak tylko pisze? Ponadto karta jeszcze więcej da się podkręcić. Wątpię w to, że każda gts zrobi 970 na rdzeniu. Skończ już to douczanie.

Pokaż, że Twoja karta przy wiatraku 40% ma 30 stopni w idle, ciągnie Watch Dogs bez lagów i BF3 na ultra (co również mogę udokumentować) to obniżę cenę.

Na dzień dzisiejszy kończę dyskusję.

Wiem , że każdy broni jak najlepiej swojego produkty i opisuje w nim same plusy.

 

Nawet jak częściowo nie działa.

 

 

Nie wiem jak jest teraz , ale jak ja grałem w BF3 na dużych mapach przy większej zadymie , miałem spadki nawet na mojej poczciwej GTX 580 , której już nie posiadam.

 

Może teraz sytuacja się poprawiła ;)

 

Co do karty , teraz niestety Ci jej nie przetestuje , bo nie mam RAM , a swoje sprzedałem , ale jak będę miał już RAMY to nie powinno być problemów.

 

PS. Nie lepiej Ci będzie i prościej wystawić kartę na alledrogo z opisem usterki na licytację ?

Edytowane przez eziozpolski
Link to post
Share on other sites

Kolejny, któremu mamusia kupiła super komputer, a ma lagi? Oj no szkoda. W obie gry grałem 1920x1080...

Pierw zobacz znaczenia słowa lagi. Mylisz lagi z FPS. Lagi są związane z internetem, łączem jakie posiadasz. Jak jest słabe to masz duży ping, packet lossy to masz lagi.....

Link to post
Share on other sites

Buuko a gdzie ja napisalem ze gralem na multi, bo nie widze?

hasati jesli juz myle to nie lagi z fps, a lagi z przycieciami. Poza tym potocznie na przyciecia spowodowane sprzetem to ludzie mowia na to lagi.

 

Sugerujecie ze filmik jest przerobiony czy w jakim celu to piszecie?

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem jak ludzie z mocniejszymi sprzętami mogą się wypowiadać jeśli sami nie zrobili nic w kierunku poprawy płynności, wydajności w grze. Nietrudno jest wpisać w google "jak zwiększyć fps w watch dogs". Takich tematów jak ten: http://forums.ubi.com/showthread.php/883788-FINALLY-I-am-able-to-play-the-game-smoothly-and-resolved-the-stuttering-Tutorialjest wiele. Do tego gram z The Worse Mod, który poprawił wydajność.

A rozumiesz to, że ktoś może grać płynnie w crysis 3 na gts 450? Dodam, że na najniższych detalach i 1920x1080 żebyś nie miał wątpliwości. Czy z czymś takim również masz problem?

 

Ponawiam:

Sugerujecie ze filmik jest przerobiony czy w jakim celu to piszecie?

Edytowane przez Ardisek
Link to post
Share on other sites

W GTA4 po wgraniu patcha i modów nie narzekałem na optymalizację. Ciężko uwierzyć bo? Bo odpaliliście pierwszy raz i przycinało na najniższych? Też tak miałem, bo czysty watch dogs jest niegrywalny, ale z The Worse Mod i wskazówkami z tematu podanego wyżej jest ok. Tyle, że detale wysokie nie są, bo karta za 170zł oczywiście na to nie pozwoli.

Link to post
Share on other sites

Nie mam problemu z rozumieniem tego co piszesz. Chodzi mi o to, że piszesz coś co jest połowiczną prawdą. Czytając twoje wypowiedzi większość z nas zrozumiała, że twoja karta robi coś, co jest ciężkie do osiągnięcia dla o niebo nowszych i wydajniejszych konstrukcji. To tak jakbyś napisał, że sprzedajesz malucha który jest szybszy od Ferrari bez dodania, że Ferrari ciągnie za sobą 4 wagony węgla i jedzie na wstecznym.

Link to post
Share on other sites

Nie mam problemu z rozumieniem tego co piszesz. Chodzi mi o to, że piszesz coś co jest połowiczną prawdą. Czytając twoje wypowiedzi większość z nas zrozumiała, że twoja karta robi coś, co jest ciężkie do osiągnięcia dla o niebo nowszych i wydajniejszych konstrukcji. To tak jakbyś napisał, że sprzedajesz malucha który jest szybszy od Ferrari bez dodania, że Ferrari ciągnie za sobą 4 wagony węgla i jedzie na wstecznym.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...