Skocz do zawartości

[PROMOCJE] Łap okazję - granie w dobrej cenie


Recommended Posts

Czy mógły ktoś łopatologicznie wyjaśnić jak kupić grę na STEM mając tylko np. 1 banknot 100 zł i żadnych kont bankowych ? Da się coś z tym zrobić ? Gdzieś miałem artykuł paypal więc go poszukam. Proszę o wyjaśnienie czy istnieje szansa skorzystania z jakiejś promocji. :oops:

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam pytanie: czy paypal jest darmowy ?

Czy mogę sobie przelać na niego pieniądze z poczty lub np. z konta bankowego ?

Jak to zrobić ?

 

Czyli np. powiedzmy mam 20 zł to jest to 5 euro czy też odejmują mi na paypalu itp i jest to 4,9.... i gry za to nie kupię bo zazwyczaj są od 4,99 ...

 

Przeliczane jest na podstawie obecnego kursu walut czy na jakiej to zasadzie działa ?

 

Konto STEAM mam , mam Feara 2 z tymże kupiony ze sklepu i stąd pytanie, bo chciałbym sobie kupić black ops lub bad company 2 na steam. Jakie gry są ciekaw i tańsze niż pudełkowe ?

 

 

za pomoc wielkie dzieki.

Edytowane przez Hearthland93
Link to post
Share on other sites

jak masz konto bankowe, to domyslam sie ze masz rowniez karte. To nia najlatwiej placic przez paypal. Niestety nie wiem jak jest z konwersja pieniadza, bo sam uzywam angielskiego. Przesylac pieniadze z konta rowniez mozesz, po wczesniejszej jego weryfikacji - to juz na stronie paypal po zarejstrowaniu. Samo konto jest darmowe

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Teraz kazdy widzi, ze sa promocje codziennie, mozna sie naprawde obkupic. Ja przez 2 ostatnie dni za jakies grosze (ceny w funtach) kupilem:

 

9,72: STALKER Shadow of Chernobyl & STALKER Clear Sky & The Secret of Monkey Island SE & Monkey Island 2 SE

5,99: King's Bounty - The Legend & Armored Princess & Crossworlds (a za samego The Legend dalem kiedys 70 zl w wersji "ceglastej")

2,49: FarCry 2

7,74: Wings of Prey & Wings of Luftwaffe & STALKER Call of Pripyat

 

Zaluje tylko, ze jak byl MOH za 6 funtow, to mi uciekl...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Vampire the Masquerade: Bloodlines za 4,99 Euro.

 

Polecam tą grę. Nieziemski klimat, super voice acting.

 

Koniecznie zainstalować nieoficjalny patch chyba w wersji 5.6 na dzisiaj. Dodaje do katalogu z grą folder TOOLS z narzędziem respatch, dzieki któremu dodamy obsługę dzisiejszych rozdzielczości - 1920x1080 itp.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Bo to już się skończyło.

 

Teraz zostały ostatnie dni na skorzystanie z 75% obniżki na borderlands, kupiłem sobie GOTY za 5 Funtów!

Ale uważajcie bo zwykła (goła) wersja jest w tej samej cenie, nie pomylcie się.

 

BTW: borderladns można grać padem z xbox360, wystarczy drobna edycja pliku i gra zachowuje się jakby była odpalana na xbox360 :D

 

You will need to go into My Documents\My Games\Borderlands\WillowGame\Config

and open WillowGame.ini in a text editor, search for FakePlatform

the line will say FakePlatform=-1

 

change the -1 to 1

 

-1 = disabled/auto

0 = PC

1 = xbox 360

2 = playstation 3

 

this will update the HUD/User interface to use the xbox 360 controller button icons

You'll also notice in the main menu "Online Game" and "LAN Game" will change to "Xbox LIVE" and "System Link"

 

The loading tips and training tooltips will still show keyboard bindings

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...