Skocz do zawartości

Problem z drukarką, nie działa drukowanie przez sieć


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jarrino,

Recommended Posts

Witam,

Nie działa mi drukowanie przez sieć a dokładniej to chodzi o to,że podłączyłem drukarkę do liveboxa 2.0 od Orange i "zainstalowałem" jako drukarkę sieciową w kompach (moim i laptopie) i wszystkie widzą drukarkę,ale gdy klikam na drukowanie jakiegoś dokumentu to kompy normalnie wysyłają polecenie,żeby drukowało,a drukarka nie reaguje,a w poleceniach drukarki nie ma nic,że dokument jest do drukowania...
jak to ma znaczenie to dopisz,że na laptopie zainstalowany jest eset smart security 5 i windows7 sp1 x86 a na mojej stacjonarce eset smart security 7,windows7 sp1 x64

Drukarka to hp laserjet p1005 i jest podłączona kablem usb do liveboxa

Proszę o pomoc :)

Pozdrawiam

Edytowane przez Hector87p
Link to post
Share on other sites

Urządzenie było konfigurowane wg tego poradnika od Orange, http://www.orange.pl/kid,4002313550,id,4002317319,title,Livebox-20-konfiguracja-drukarki-,article.html

Czy muszę zmieniać drukarkę aby móc drukować przez siec ?

Wcześniej drukarka była udostępniona w sieci poprzez stacjonarke i laptop drukował poprzez sieć.

Edytowane przez Hector87p
Link to post
Share on other sites

Tak dokładnie Ci nie odpowiem ale dla mnie jest to jednoznaczne jeżeli w opisie technicznym drukarki na którejś ze stron internetowych jest wyraźnie napisane,że w sieci nie działa...To po Twojej wypowiedzi już nic nie rozumiem...Może tutaj znajdziesz rozwiązanie:

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c02446761&tmp_task=setupCategory&cc=pl&dlc=pl&lc=pl&product=3435676

Edytowane przez jarrino
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...