Skocz do zawartości

[Sprzedam] MSI R9 280X GAMING OC Edition Gwarancja


Recommended Posts

Witam
Mam do sprzedania kartę graficzną MSI R9 280X GAMING OC Edition , która jest następcą HD7970.
Karta służyła mi do testów, w których spisała się bardzo dobrze.
Jej wynik to do 10% wydajniej niż na jej poprzedniku.
Karta utrzymuje odpowiednie temperatury oraz jest cicha przy automatycznym systemie chłodzenia.
Można ręcznie ustawić prędkość wentylatorów w autorskim programie MSI Afterburner, dzięki czemu temperatury w stresie(grach) mogą być niższe a w spoczynku może być ciszej. 
Do karty graficznej dołączam gwarancję ważną do 31.01.2016r w sklepie MIDGAR.

http://allegro.pl/msi-r9-280x-gaming-oc-edition-3072mb-gwarancja-i4592128514.html

Pozdrawiam
Edytowane przez MrSzarko
Link to post
Share on other sites

Pewnie, koparki nie są już opłacalne na BTC, więc ludzie sprzedają takie sztuki po niższej cenie, żeby ktokolwiek je kupił :P
PS
Na allegro jest obecnie jedna karta, która może konkurować z moją aukcją.
777zł + 15 zł wysyłka pocztą = 792zł Natomiast u mnie jest darmowa wysyłka kurierem UPS(prawdopodobnie najlepszy dostępny w naszym kraju)

Edytowane przez MrSzarko
Link to post
Share on other sites

niedawno te msi były nowe za 770zł z wysyłką, z wymiany serwisowej i co jakiś czas się trafiają takie aukcje

 

data zakupu + na firme sugeruję, że też kupowałeś ją do koparki

 

koparkowe schodzą po 650~ lub więcej jak ktoś lubi czekać długo

Edytowane przez gohan10
Link to post
Share on other sites

Pewnie, koparki nie są już opłacalne na BTC, więc ludzie sprzedają takie sztuki po niższej cenie, żeby ktokolwiek je kupił :P

PS

Na allegro jest obecnie jedna karta, która może konkurować z moją aukcją.

777zł + 15 zł wysyłka pocztą = 792zł Natomiast u mnie jest darmowa wysyłka kurierem UPS(prawdopodobnie najlepszy dostępny w naszym kraju)

Kolego żadne koparkowe bo nowe można wyrwać za 780, a normalne używki za 700. Wiem bo sam kupowałem niedawno. Za tyle nikt Ci nie kupi chyba, że jakiś jelonek się znajdzie. Gwarancja do styczna 2016 więc kupowana w styczniu 2013 tak? 3 lata są gwarancji. To ja Ci powiem, że z tego roku 5-miesieczną Asus Direct II CU  za równe 720 kupiłe i w tym już wysyłka.

Edytowane przez samson09
Link to post
Share on other sites

to sobie kupuj inną 280x jak Ci moja nie pasuje..
Nie, karta nie była kupowana na firmę, koparki nie mam, nie miałem i nie będę mieć.
Na karte zostało przyznane 2 lata a nie 3 lata gwarancji w sklepie midgar jak już pisałem.

Skoro "normalne używki" są sprzedawane po kilka sztuk(min. 3) to ja jestem ostro zacofany, bo jakoś nie kojarzę aby Polska była narodem z na tyle bogatymi ludźmi by jeździć w cf z 3,4 a nawet 5 kartami graficznymi  :rotfl: 
 

Link to post
Share on other sites

 

Skoro "normalne używki" są sprzedawane po kilka sztuk(min. 3) to ja jestem ostro zacofany, bo jakoś nie kojarzę aby Polska była narodem z na tyle bogatymi ludźmi by jeździć w cf z 3,4 a nawet 5 kartami graficznymi  :rotfl: 

 

 

???? A niby kto tak napisał ??? Cytanie ze zrozumieniem by się przydało.

Link to post
Share on other sites

ty sam twierdząc, że na allegro są "normalne używki" w cenie 700 zł. Ja(może oślepłem) tymczasem widzę tylko aukcje z kilkoma kartami lub słabsze modele.

Edytowane przez MrSzarko
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...