Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Samsung Recovery - problem

Windows8 ssd dysk error recovery

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 SpiderFYM

SpiderFYM
  • Doradca IT

• 35 postów

Napisano 23 sierpień 2014 - 10:36

Witam

Zakupiłem nowy dysk SSD - Plextor M6S 128GB, na którego chciałem zrzucić recovery z dysku HDD - 750GB, zainstalować system na dysk, a następnie usunąć partycję recovery żeby nie zajmowały miejsca.

I tu pojawia się problem - kiedy odpalam recovery i chce przenieść partycję odzyskiwania pojawia mi się taki błąd - http://x3.cdn03.imgw...WcLsop4Ev1z.jpg

Niestety nie idzie tego obejść. Samo recovery działa, mogę przywrócić system na HDD.

Jakieś pomysły?

Sam laptop do Samsung NP550P5C-S05PL

• 0

#2 cru5h

cru5h
  • Pasjonat

• 751 postów
  • GG:5556759
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza
  • 3DMark 06:23529

Napisano 23 sierpień 2014 - 10:45

Zrób dyski recovery i potem zamień dysk w laptopie i przywrócić recovery z nośników które stworzyłeś.
  • 0

#3 SpiderFYM

SpiderFYM
  • Autor tematu
  • Doradca IT

• 35 postów

Napisano 23 sierpień 2014 - 10:48

Zrób dyski recovery i potem zamień dysk w laptopie i przywrócić recovery z nośników które stworzyłeś.

Przez jakiś zewnętrzny program? Samsung nie oferuje wypalenia na płycie recovery.

• 0

#4 cru5h

cru5h
  • Pasjonat

• 751 postów
  • GG:5556759
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza
  • 3DMark 06:23529

Napisano 23 sierpień 2014 - 11:05

Dziwne... Jesteś pewien? Możesz poszukać w Google jak przenieść same partycje recovery razem z partycja boot. Ewentualnie telefon do Samsung ile by chcieli za nośniki recovery...
  • 0

#5 pulkownik

pulkownik
  • House manager

• 657 postów
  • Miejscowość:Kilcullen

Napisano 23 sierpień 2014 - 11:20

Próbowaleś robić klona dysku?

Nic nie ryzykujesz, oryginalny dysk pozostanine nie naruszony.

• 0

CompTIA A+ Certified

CompTIA Network+ Certified

Microsoft Certified Professional

#6 SpiderFYM

SpiderFYM
  • Autor tematu
  • Doradca IT

• 35 postów

Napisano 23 sierpień 2014 - 12:04

Dziwne... Jesteś pewien? Możesz poszukać w Google jak przenieść same partycje recovery razem z partycja boot. Ewentualnie telefon do Samsung ile by chcieli za nośniki recovery...

Jestem:(

Próbowaleś robić klona dysku?Nic nie ryzykujesz, oryginalny dysk pozostanine nie naruszony.

Tak, klonowalem partycje recovery 4 roznymi programami. Niestety po zadnej probie nie udawalo sie odpalic recovery.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Windows8, ssd, dysk, error, recovery

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych