Skocz do zawartości

Sprzedam PS3 oraz gry na PS3


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie

 //karteczka  z nikiem jest na zdjęciu na aukcji// Mam do sprzedania konsole PS3 60GB z 2 podami za 500 (do negocjacji) więcej szczegółów znajdziesz na aukcji. LINK aukcji http://olx.pl/oferta/ps3-fat-60gb-2-pady-CID99-ID6l82H.html

 

 //karteczka  z nikiem jest na zdjęciu na aukcji//Oraz sprzedam 11 gier na PS3 za 400zł więcej szczegółów znajdziesz na aukcji. LINK aukcji http://olx.pl/oferta/zestaw-11-gier-na-ps-3-super-stan-CID99-ID6l8lr.html

 

 

Można kupić wszystko w zestawie (z małym rabatem ) cena do uzgodnienia.

Link to post
Share on other sites

Ten ps3 to przerobiony? Bo brak tak bardzo istotnej informacji, jak nie to życzę szczęścia w znalezieniu "jelenia" za taką cenę.

Znawca konsol się znalazł się od siedmiu boleści(jasne że nie ma przeróbki wystarczy spojrzeć jakie ma tytuły na płytach) nawet nie spyta się o model jeśli dobrze widzę to konsola ze wsteczną kompatybilnością.

 

PS. Podaj model konsoli (jeśli dysk jest nie wymieniony to na 90% możn odpalać gry z ps2).

Link to post
Share on other sites

Tyły w grach może na początku miał nie przerobioną i miał kilka oryginałów. Pytając daję znać autorowi ogłoszenia żeby tą istotną informację umieścił w ogłoszeniu. A za tą cenę to naprawdę jakiś "masturbant" konsol to weźmie. I ten Twój zachwyt że można gry z PS2 odpalić mmmm normalnie okaz kolekcjonerki, prościej kupić ps2 przerobione.

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

Nie ma opcji wersje 60gb są najbardziej awaryjne, za taka kwote możemy mieć super slim z dyskiem 12gb.

Tak tylko SS i slimy mają obniżone taktowanie (i w grach typu GOW jest to widoczne). Po za tym fat 60GB miały problem bo pasta nakładana przez sony nie była super jakości (już pomijając fakt jak jest nałożona. dziwne że jeszcze nie które konsole chodzą).

 

Tyły w grach może na początku miał nie przerobioną i miał kilka oryginałów. Pytając daję znać autorowi ogłoszenia żeby tą istotną informację umieścił w ogłoszeniu. A za tą cenę to naprawdę jakiś "masturbant" konsol to weźmie. I ten Twój zachwyt że można gry z PS2 odpalić mmmm normalnie okaz kolekcjonerki, prościej kupić ps2 przerobione.

Każdego fata da się przerobić konsole ze wsteczna kompatybilnością zwłaszcza ciche zawsze są chetni.

 

PS. Mieć BF i FC 3 od razu wiadomo że był nastawiony pod multi (zrobienie przeróbki i wyłapanie bana po np. tygodniu i stracenia konta z wszystkimi bypass się jakoś nie opłaca). Już nie wspominając że opis od razu sugeruje ofw(każdy użytkownik z cfw sprzedając konsole się tym chwali).

 

I z tym się zgodzę.

Widać nie miałeś nigdy konsoli z 7 generacji znajomy ma pierwszy wypust 40 (awaryjność niby zbliżona do 60) i nadal mu chodzi a temperatury ma niższe 58 (w stresie) niż większość slimów (po 2 latach kupił podstawke i wynmieniał co roku paste). A żeby było śmieszniej ja mam fat 80 najmniej awaryjny model temperatury maksymalne 74 67 stopni zawsze 3 bieg właczał się maksymalnie (3-4h grania w gow lub uncharted) i wyłapałem ylod (który w teorii pojawia się jeżeli temperatury przekraczają 80 stopni) po rozebraniu popłakałem się ze śmiechu bo to cud że ta konsola przetrwała okres gwarancyjny(nie wiedziałem że mozna nałożyć nie równo paste pokrywając ledwo połowe procesora ).

Edytowane przez alladen
Link to post
Share on other sites

Z tego co wszyscy mnie mówili to że faty były najbardziej awaryjne tak jak stare x360. Miałem do niedawno 360 elite z 2 padami, kontrolerem pc, i nagrywarkę ihash pod platyny. Chodził jak złoto ale bardziej exy mnie interesowały na PS3 bo na 360 to do gustu mnie przypadły Forza horizon i gears of war bo np. halo to dla mnie badziew w porównaniu z killzone i dlatego zamieniłem na NOWĄ PS3 SS 12GB, pad + move i 5 gier i do tego 10 miechów gwarancji znajomy i jego syn dali się przekabacić za to że mogą mieć każdą grę i praktycznie grać przez live wystarczy obraz sprawdzić abgx i po sprawie, a tak to musieli bulić około 200 zł na grę. Zakupiłem sanki wmontowałem 500 GB i teraz leży na podstawce chłodzącej. A co do tej pasty to nie Sony tylko Chińczyk no chyba że miałeś Made in Japan.

 

No to co życzę dobry łowów ja znalazłem "jelenia" na taką wymianę to i może się Tobie poszczęści ale jak uważacie cena ok jak za samą konsolę taką czy jednak za wysoka?

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

Konsole xbox były bardziej awaryjne zwłaszcza faty(ps3 60 i pierwsze slimy miały problem z przegrzewaniem po około roku zaniedbywania np. Mało miejsca i stawianie je poziomo na powierzchniach które szybko się nagrzewają). Często w konsolach ps3 padały lasery bo ludzie zamiast używać płyt blueray używali nonstop płyt DVD z filmami lub tzw płyt czyszczących które niszczyły lasr (a wystarczył patyczek higieniczny). PS3 faty w porównaniu ze slimami mają niższe temperatury (jeśli co roku wymieniasz pastę na porządną,a nie jakąś silikonową jak jest pod rsx która bardziej przypomina klej). Skoro Sony pod tym się podpisuje to zdaje sobie chyba z tego sprawe jak się sprawy mają. Najmniej awaryjne były z fatów 80 i 160gb faty (te drugie mają jak 60 4 porty USB i czytnik karty pamięci)

 

Konsola na scenie sama 60 kosztuje +/- 300 (sprzedałem uszkodzoną z ylod kiedyś za 300 z 2 opadami i to dosyć niedawno). Więc z okablowaniem i padami 400-450 zł.

Edytowane przez alladen
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...