Skocz do zawartości

[SPRZEDAM]Zarabiaj na stronie, adsense i nie tylko! 1000zl+


Recommended Posts

Nazwa przedmiotu: Witam. Mam wam do zaoferowanie sposób, z którym bedziecie mogli zarobic na swojej stronie internetowej, dokladnie na reklamach. Tworzysz strone, następnia ja zalatwiam Tobie linkowanie z których na twoja stronę bedą wchodzily osoby - 100% realne! nie jakies autosurfy czy cos w tym stylu. Kazda osoba wchodzi na twoja strone, po cos co sie na niej znajduje

- TYLKO 1 EGZEMPLARZ!! - nie musisz sie znac na tworzeniu stron www! Mogę zainstalować na twoja strone wszystko co potrzeba, Ty musisz poswiecic troche czasu na wykonanie pewnej czynnosci.

- By zarabiac w adsense potrzeba 18lat!, mozesz tez poprosic rodziców lub kogos z rodziny czy mozesz zalozyc na nich kontoWink

- Mozliwy zarobek takze na innych sieciac afilacyjnych, ja zarabiam na adsense bo najwieksze zyski.

- będziesz zarabial dokładnie tak jak ja. Niczym sie nie będzie roznilo poza linkiem do twojej strony no i oczywiscie reklam.

- gwarantuje zarobek min. 1000zl/msc.

- jesli tyle nie zarobisz, zwracam twoj wklad. - mozliwe wystawienie aukcji allegro.

 

Co potrzebujesz:

- hosting www - koszt ok. 12zł/msc

- domena www - koszt ok. 10zl

 

Kontakt: pw/gg: 49832999

Cena: 150zl - tylko 1 sztuka!!

Sposób zapłaty za przedmiot: przelew/neteller/skrill

 

 

dowowdy zarobku:

Brak platnosci na adsense byly spowodowane zarobkiem na innych sieciach typu afilo.pl (zarobione 7.000,00zł , novem.pl (zarobione 2.700,00zł) i do próby kilka innych. Zalacze wam tez obrazek zarobku z innych serwisow;)

 

http://s27.postimg.org/afy92hkqr/adsense.png

 

http://s27.postimg.org/tjrkitxkz/inny.png
Edytowane przez sotev
Link to post
Share on other sites

i co w tym dziwnego? jesli chcesz mozesz dac 1000zl za to, watpie by ktos wzial za wiekszqa kwote, ja bym tego normalnie nie sprzedawal bo sobie robie lekka konkurencje ale potrzebuje jeszcze 150zl do poniedzialku. pozniej juz nieaktulne. 

 

zarabiam z tego wiec po co mam wyciagac kase od innych ludzi? gdybym chcial na ludziach zarabiac bym nie sprzedawał 1 sztuki -.- wystarczy troche pomyslec ale komu sie chce przeciez sa swieta...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...